“1 Şubat'taki Unpacked aktifliği ile bugüne kadarki en güçlü Galaxy makineleri tanıtacağız”

PAYLAŞ
“1 Şubat'taki Unpacked aktifliği ile bugüne kadarki en güçlü Galaxy makineleri tanıtacağız”
  • 0
  • 0
  • 4 dakika da oku
  • +
  • -

Samsung Electronics Mobil Dünya Başkanı ve CEO ’su TM Roh, 1 Şubat 2023 ’te hakikatleşecek ‘Unpacked ’ aktifliği öncesinde, yeni Galaxy serisinin sunacağı coşku verici inovasyonları paylaştığı bir yazı yayımladı.

Samsung Electronics Mobil Dünya Başkanı ve CEO ’su TM Roh, kaleme aldığı son blog yazısında mobil irtibat dünyasında coşkuyla beklenen yeni Galaxy serisiyle alakalı ehemmiyetli bilgiler paylaştı. Yeni Galaxy serisinin Samsung ’un bugüne kadar geliştirdiği en güçlü makinelerden oluştuğunu vurgulayan TM Roh, bakın neler aktardı…

“Her geçen sene, mobil makineler teknoloji alışkanlıklarımızın bir parçası olmaktan çıkarak bu alışkanlıkların merkezine yerleşiyor. Kullanıcılar olarak, bize esin veren veya sadece eğlenme gereksinimimizi karşılayan içerikler üretiyor ve harcıyoruz. Artık gittiğimiz her yerde en sürükleyici oyunları başımızı kaldırmadan oynayabiliyoruz. İşyerinde olmadığımız zamanlarda da iş dostlarımızla birlikte çalışabiliyor, işlerimizi yapabiliyoruz. Yaşamımızın her unsurunu, tek bir yerden kolayca idareyebiliyor, sağlıklı yaşam alışkanlıklarından buluşmalarımıza ve alışverişlerimize değin her şeyi aynı anda tasarlayabiliyoruz. Bu sebeple kullanıcılar, her zaman güvenebilecekleri makine ve markaları seçim etmeye devam ediyor. Mobil teknolojinin yaşamlarımıza daha zengin tecrübeler katabileceğine ve hayal ettiğimiz geleceği oluşturma konusunda itici efor olabileceğine inanıyoruz. 

“Performansın standartlarını yine tanımlıyor, ezberleri bozuyoruz” 

Samsung ’un bu vizyonu yaşama geçirme konusundaki en iyi misallerden birinin Galaxy S Serisi olduğunun altını çizen TM Roh, şöyle devam ediyor:

“Sunduğumuz özellikleri ikiye katlayarak bu seneki Galaxy S Serisinde inovasyon mirasımızı daha da ileri taşıyoruz. Profesyonel seviyedeki kamera sistemimizi daha uslu hale getirdik. Galaxy uslu telefonların sunduğu en iyi resim ve video performansını sunacağız. Yazılım ve ekipmanda yaptığımız optimizasyonlar ve ortak iş birlikleri ile geliştirilen tertemiz yonga setimiz bugüne kadarki en süratli ve güçlü Galaxy performansını kullanıcılarla buluşturacak. Galaxy ekosisteminde sunduğumuz irtibatlı özellikler  artık kullanıcılara hiç olmadığı kadar kolay ve kusursuz bir tecrübe yaşatıyor. Çok sevilen Galaxy Note tecrübesini ise Ultra ile birleştirdik. Böylece iki ayrı lider Galaxy inovasyonunu bir araya getirerek, uslu telefonlardaki efor, performans ve yaratıcılık imkânlarında lider bir makine ürettik. Galaxy S Ultra, Samsung Mobil ’in sunduğu inovasyonların zirvesinde yer alıyor. Ultra artık her şeyin ötesinde öne çıkan bir isim haline geldi. Ve çok yakında Ultra ’nın yapabileceklerini daha fazla makine kategorisinde sizlere göstereceğiz. Yeni Galaxy serisiyle performansın ve niteliğin yeni bir tanımını yaparak kullanıcılarımızın bize dinlediği güveni perçinliyoruz.” 

“1 Şubat ’ta bugüne kadarki en güçlü mobil makinelerimizi tanıtacağız”

Samsung olarak, 2022 senesinde iklim farklılığıyla gayret alanındaki yeni etraf stratejilerini açıkladıklarını belirten TM Roh, “Mobil Tecrübe Ünitemiz, hem kurumsal işleyişte hem de ürün yaşam döngülerinde iklim krizine karşı yaşama geçirdiği yeni uygulamalarla sürdürülebilirlik maksatlarının gerçekleştirilmesine destek etmeyi sürdürüyor. İklim farklılığıyla gayret konusunda kararlı adımlar atmaya devam ediyoruz. Kullandığımız teknolojileri daha da sürdürülebilir kılmaya odaklanan yeni etrafçı stratejimiz bu mevzuda bize kılavuzluk ediyor. Ürün yaşam döngüsünün her aşamasında öncelikli olarak sürdürülebilirliğe odaklanıyoruz. Galaxy makinelerimizi daha uzun süre kullanılabilir, dayanıklı ve emin hale getiriyoruz. Daha fazla ürün bileşeninde geri dönüştürülmüş malzeme kullanıyoruz. Bizimle aynı yaklaşımı paylaşan iş ortaklarımızla iş birliği yaparak, insanları bir araya getiriyoruz. Böylece cemiyet ve dünyamız için pozitif bir başkalaşım yaratıyor, sektörümüz için yeni gayeler tanımlıyoruz. 1 Şubat ’ta hakikatleşecek ‘Unpacked ’ faalliğinde inovasyon ve sürdürülebilirliğin bir araya gelmesi ile premium makine tecrübesinin nasıl yaratılabildiğini göstereceğiz. Tanıtacağımız makineler, kullanıcılarımızın uzun seneler süresince severek kullanacağı, bugüne kadarki en güçlü mobil aygıtlarımız olacak. Yeni makinelerimizi sizlerle paylaşmak için şimdiden sabırsızlanıyoruz.” ifadelerini kullandı.

 

Kaynak: adamnedio.com