Acer, Yeni Predator Triton 16 ile Premium Oyun Portföyünü Genişletiyor

PAYLAŞ
Acer, Yeni Predator Triton 16 ile Premium Oyun Portföyünü Genişletiyor
  • 0
  • 0
  • 4 dakika da oku
  • +
  • -

Acer, üstün performanslı reyin serisinin en son azası olan yeni Predator Triton 16 ’yı PT16-51 duyurdu. Reyin ve iş emelli bu dizüstü bilgisayar, en yeni 13. Nesil Intel® Core™ harekâtçılar, NVIDIA GeForce RTX 4070 Dizüstü Bilgisayar GPU ’su ve 32 GB ’a kadar DDR5 RAM ’in yanı gizeme her cinsten oyuncuyu heyecanlandıracak çok rakamda özellikle beraber geliyor. Hayati bileşenlerin reyin süresince serin kalmasını sağlamak için dizüstü bilgisayarın üst düzey soğutma sistemi, çift 5. Nesil AeroBlade™ 3D fan, Vortex Flow optimizasyonu ve operasyoncu yüzeyinde akışkan metal termal gresi bir araya getiriyor ve bunların tamamı ince bir metal adaleye tasarımı içinde yer alıyor. 

Devrimsel Performans ve Soğutma

Yalnızca 19,9 mm 0,78 inç kalınlığındaki şık ve güçlü Predator Triton 16, parlak gümüş yüzeye sahip dikkat çekici sofistike metal kasasıyla oyuncuların basitçe hareket edebilmelerini ve hareket halindeyken bile reyin oynayabilmelerine imkân tanıyor. Yeni ince dizüstü reyin bilgisayarı, 5,4 GHz maksimum turbo frekansına sahip yeni bir hibrit çekirdek mimarisi tarafından desteklenen 13. Nesil Intel Core i9 harekâtçılar sayesinde muazzam bir bilgi operasyon gücü sunuyor. Operasyoncu, NVIDIA DLSS 3 ve Max-Q teknolojisi özellikleriyle optimize edilmiş ışın izleme ve genel performans için NVIDIA GeForce RTX 4070 Dizüstü Bilgisayar GPU ’su ile geçimli bir biçimde çalışıyor. 32 GB ’a kadar DDR5 5200 MHz hafıza ve RAID 0 konfigürasyonunda 2 TB ’a kadar PCIe M.2 SSD ile yapılandırılabilen dizüstü bilgisayar, oyunculara daha da fazla performans çoğalışı sunuyor. 

Bir aylık Xbox Game Pass Ultimate kapsayan Predator Triton 16, 16 inç 16:10 WQXGA 2560 x 1600 IPS ekranıyla 500 nit maksimum parlaklık ve ince çerçeveleri içinde 240 Hz yenileme süratiyle etkileyici görsel tecrübeler sunuyor. Ayrıca DCI-P3 yüzde 100 renk gamı ve NVIDIA Advanced Optimus ve NVIDIA G-SYNC dayanağı ile akıcı ve canlı görüntüler sunarak görsel açıdan en zorlu oyunların tüm canlılığını yansıtıyor. 

Özel olarak planlanmış 5. Nesil AeroBlade™ 3D metal fanlara sahip çift fanlı bir sisteme sahip olan dizüstü bilgisayar, oyuncuların çabaya hazır olmalarına takviyeci olmak için en gelişmiş termal özelliklerden faydalanıyor. Predator Triton 16, Acer ’ın iç bileşenleri serin yakalamak için özel ısı boruları ve egzoz deliklerinden oluşan Vortex Flow teknolojisi ile hudutları daha da güçlerken, operasyoncu yüzeyindeki akışkan metal termal gres, makinenin azami performansta çalışmasını sağlamak için ısının daha iyi dağılmasını sağlıyor. 

Beceriksizsiz İletişim ve Hakimiyet 

Oyuncular, özel PredatorSense takviyeci uygulamasında klavyenin tuş bazında RGB aydınlatması, kullanıcı arayüzü, idare hakimiyet sistemleri ve daha aşırısı üzerinde meselesiz özelleştirmeye imkân tanıyan PredatorSense™ tuşu ile bütün hakimiyet sahibi oluyor. Windows 11 işletim sistemine sahip Predator Triton 16, Intel® Killer™ DoubleShot™ Pro E2600+Wi-Fi 6E 1675i, iki adet USB 3.2 Gen 2 iletişim noktası, HDMI 2.1, Thunderbolt™ 4 özellikli Type-C USB iletişim noktası ve Micro SD™ kart okuyucu gibi çok rakamda işlevsel iletişim noktasıyla beraber geliyor. Son olarak, Windows Hello takviyeli parmak izi okuyucusu ek koruma ve ulaşılabilirlik sağlıyor. 

Maliyetlendirme ve Bulunabilirlik

Predator Triton 16 PT16-51 EMEA bölgesinde Eylül ayından itibaren 2.299 Euro ’dan başlayan maliyetlerle satışa sunulacak. 

Özellikler, maliyetler ve bulunabilirlik bölgeye göre farklılık gösterebilir. Muhakkak pazarlarda bulunabilirlik, ürün özellikleri ve maliyetler hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen acer adresinden size en yakın Acer büroyu ile irtibata geçin.

Ürün görselleri ve teknik özellikleri için Acer ’ın basın kitine göz atabilir veya tüm bültenleri görmek için Computex basın odasını ziyaret edebilirsiniz.

 

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı