Adil Akbaşoğlu ve Tara Innocenti, eşsiz düetleri “Ciao Bella / Çav Bella”yı müzikseverlerle buluşturdu

PAYLAŞ
Adil Akbaşoğlu ve Tara Innocenti, eşsiz düetleri “Ciao Bella / Çav Bella”yı müzikseverlerle buluşturdu
  • 0
  • 0
  • 2 dakika da oku
  • +
  • -

Ünlü sanatçılar Adaletli Akbaşoğlu ve Tara Innocenti, güçlü düetleri “Ciao Bella / Çav Bella” ile müzik dünyasında büyük alaka topluyor. Bu özel iş birliği, Türkçe ve İtalyanca dillerini bir araya getirerek dinleyicilere unutulmaz bir müzik tecrübeyi sunuyor.

“Ciao Bella / Çav Bella” şarkısı, Adaletli Akbaşoğlu ve Tara Innocenti ’nin beraber seslendirdiği bir düettir. İkili, eşsiz vokal performanslarıyla dinleyicileri büyülemeyi muvaffak oluyor. Şarkının Türkçe lafları Adaletli Akbaşoğlu tarafından yazılırken, İtalyanca laflar anonim bir yapıta aittir.

Müziği anonim olan “Ciao Bella / Çav Bella”nın tertip etmesi Tamer Özkan tarafından galibiyetli bir biçimde yapılmıştır. Mix ve mastering harekâtları Candar Köker tarafından asıllaştırılan şarkının video klibinin rejisörlüğünü yeniden Candar Köker üstlenmiştir. Şarkının imalini ise Maestro Müzik üstlenirken, yayınlanması Kuzey Müzik tarafından hakikatleştirilmiştir.

“Ciao Bella / Çav Bella”, Adaletli Akbaşoğlu ve Tara Innocenti ’nin güçlü vokalleriyle birleşerek dinleyicilere zinde ve heyecanlı bir müzik tecrübeyi sunuyor. Bu etkileyici düet, kalpleri dans ettirecek ve dinleyicilere unutulmaz bir müzikal yolculuk yaşatacak.

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı