Aile Sezonu Zirvede Kapattı!

PAYLAŞ
Aile Sezonu Zirvede Kapattı!
  • 0
  • 0
  • 5 dakika da oku
  • +
  • -

Show TV ’nin Ay İmal imzalı dizisi ‘Aile ’ dün akşam soluklari kesen 13. bölümüyle sezon finali yaptı. Coşku dolu bölümde Aslan ’ın Devin ’e terapi için gittiğini öğrendiği Cihanla birbirlerine girdiği anlar dikkat sürüklerken final sahnesinde ise Devin ’in silahını Aslan ’a doğrultan Cihan ’ı vurması izleyicileri afallattı. Soykanlar büyük bir imhanın eşiğine gelirken, gelecek sezonda bu Aile ’yi nelerin beklediği şimdiden büyük bir merak mevzusu oldu. Başladığı günden bu yana reytinglerde bir numara olan dizi coşku dolu sezon finaliyle de sezonu zirvede kapattı.

AB ve ABC1 20+ kategorilerinde zirveye yerleşen Aile, sezonu zirvede kapattı. AB ’de 7.18 izlenme oranı rating 19.68 izlenme payı share, ABC1 20+ ’da 6.70 izlenme oranı rating 17.01 izlenme payı share alarak birinci oldu. Total ’de ise 4.01 izlenme oranı rating 10.93 izlenme payı share elde etti. Bölüm, sosyal medyada da trend listesinde yerini aldı. #Aile etiketi Twitter ’da takribî 10 saat süresince TT listesinde kaldı.

Özgün senaryosunu Hakan Bonomo ’nun yazdığı, Ahmet Katıksız ’ın rejisör koltuğunda oturduğu, Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya ’nın başrollerinde yer aldığı ‘Aile ’de Tatlıtuğ ve Sarıkaya ikilisine Nejat İşler, Canan Ergüder, Ushan Çakır, Umutcan Ütebay, Yüsra Geyik, Mert Denizmen, Ecem Simge Yurdatapan ile akılda oyuncular Levent Ülgen, Emel Göksu ve Nur Sürer eşlik ediyor.

SOYKANLAR ’IN EVLATLIĞI; CİHAN!

Tuzağa düşen Aslan, İlyas Koruzade ile karşı karşıya geldi ancak her şeyin bir tasarı olduğu ortaya çıktı. Reelinde Soykanlar, İlyas ’a tuzak kurmuştu. Cihan ’ın ortaya çıkmasıyla silahlı bir çatışma başladı. Soykanlar, İlyas ’ı öldürerek fabrikadan galip olarak çıktı. İlyas ’ın çatışmadan evvel Aslan ’a söylediği sözler ise Aslan ’ı çözmesi gereken büyük bir sualle baş başa vazgeçti. İlyas, Hülya ’ya öz ya da evlatlık olan oğlunu seçmesi gerektiğini söylediğini açıkladı. Aslan bu şüphenin üzerine gitmeye başladı. Devin, hamile olduğunu Aslan ’a söylerken, yaşananlardan dolayı Soykan ailesine bir çocuk getirmemeye karar verdi. Aslan ise Devin ’i vazgeçirmek için harekete geçti. Tüm izleyicilerin merak ettiği büyük sual de sezon finalinde cevap buldu. Gizlice aldığı misallerle Deoksirübo Nükleik Asit testi yaptıran Aslan, Cihan ’ın evlatlık olduğu gerçeğini öğrendi. Yaşadığı şoku atlattıktan sonra, Deoksirübo Nükleik Asit testiyle birlikte Cihan ’ın yanına gitti. Cihan ’a testin neticelerini veren Aslan, tam işleri ona devretmek istediğini söyledi. Duygulanan Cihan teste bakmadı ve iki kardeş kucaklaştı. Ancak daha sonra Deoksirübo Nükleik Asit testiyle baş başa kalan Cihan, dayanamayarak neticelere baktı ve gördükleri karşısında büyük bir imha yaşadı.

DEVİN, ASLAN ’I GÖZETMEK İÇİN CİHAN ’I VURDU!

Bölümnam en sansasyonel gelişmesi, İlyas Koruzade ’nin hayatta olduğunun ortaya çıkması oldu. Çatışmada yaralanan ve kendini can vermiş gibi gösteren İlyas Koruzade, sıhhatine kavuşmak için dinlenirken intikam tasarılarını gerçekleştirmek için harekete geçti. Bu sırada, Neşe ’nin evinde Yağmur ’un kız isteme merasimi başladı. Ancak Yağmur ’un en mutlu günü olması gerekirken her şey ters gitti. Yağmur, Akustik ’nun ailesinin gelmeyeceğini öğrendi. Hülya tarafından aranıp Yağmur ’un geçmişi hakkında bilgilendirilen aile, Yağmur ’u onaylamadı. Bu sırada ayyaş olan Ergun herkesin önünde Devin ’in hamile olduğunu açıkladı. Ailesinin onayı olmadan evlenemeyeceğini söyleyen Akustik, Yağmur ’u hayal kırıklığına uğrattı. Cihan ise kendisine Salih tarafından eriştirilen bilgiler sayesinde ailesinin başına gelenlerle yüzleşti. Öz anne babasının, Yusuf Soykan tarafından katledildiğini bilen Cihan, büyük bir sinir krizi geçirdi. Devin ’in hamile olduğunu ve Aslan ’ın tüm işleri devrederek yeni bir hayat kuracağını bilen Hülya, öfkesine yenik düşerek Aslan ’a, Devin ve Cihan ’ın gizli seanslarını söyledi. Hıyanete uğradığı hisseden Aslan sinirini Cihan ’dan çıkarmak istedi. Bu sırada Cihan, öğrendiklerinden sonra Soykan ailesini yakmak için çiftlik evine çoktan gelmişti. İki kardeş, çiftlik evinde karşı karşıya geldi. Alevlendikleri münakaşa git gide gelişti ve sonunda Cihan silahını Aslan ’a doğrulttu. İntikam tasarıyı tıkır tıkır işleyen İlyas ise eve gizlice yerleştirdiği kameralardan olanları an be an izledi. Cihan, Aslan ’ı omzundan vurduktan sonra tetiği sürüklemek üzere hedef almışken Devin, Cihan ’ı sırtından vurdu. Her şey bittikten sonra devrilmiş haldeki eve erişen Hülya ise iki oğlunu kanlar içinde yerde, Devin ’i de elinde silahla buldu.  

AİLE TAKIMI SEZON FİNALİNİ BERABER KUTLADI!

Sezon boyu reytinglere damgasını vuran Ay İmal imzalı Aile dizisi ekibi dün akşam yayınlanan sezon finalini birlikte izledi. Sezonun bitkinliğini atmak için bir araya gelen ekip, zaferli geçen sezonu eğlenceli bir geceyle kutladı. Dizinin oyuncuları, teknik ve imal ekibinin de dahil olduğu kadro, coşku ve aksiyonun bir an olsun sürat kesmediği sezon finalini birlikte izledikten sonra cümbüşe tüm süratiyle devam etti.  

 

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı