Aile'nin Sezon Finali Tanıtımı Yayınlandı!

PAYLAŞ
Aile'nin Sezon Finali Tanıtımı Yayınlandı!
  • 0
  • 0
  • 1 dakika da oku
  • +
  • -

Show TV ekranlarında seyirci ile buluşan, sezonun coşkuyla takip edilen imallerinden Ay İmal imzalı ‘Aile ’nin sezon finalinden ilk tanıtım yayınlandı. Solukların yakalanacağı sezon finalinde Soykanlar ’ın başına gelecekler merakla bekleniyor. 

Çekici, özgün hikayesi ve iddialı oyuncu kadrosuyla bu sezonun en çok konuşulan imallerinden ‘Aile ’, Salı akşamı yayınlanacak 13. kısmıyla sezon finali yapmaya hazırlanıyor. Sezon finalinden yayınlanan tanıtımda; Hülya, Devin ’in saklıca Cihan ’la yaptığı seansları Aslan ’a açıklıyor. Bu itirafın ardından Aslan ve Devin ’in arasında neler yaşanacağı şimdiden büyük merak mevzusu oluyor. 

Özgün senaryosunu Hakan Bonomo ’nun yazdığı, Ahmet Katıksız ’ın rejisör koltuğunda oturduğu, Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya ’nın başrollerinde yer aldığı ‘Aile ’de Tatlıtuğ ve Sarıkaya ikilisine Nejat İşler, Canan Ergüder, Ushan Çakır, Umutcan Ütebay, Yüsra Geyik, Mert Denizmen, Ecem Simge Yurdatapan ile akılda oyuncular Levent Ülgen, Emel Göksu ve Nur Sürer eşlik ediyor.

‘Aile ’ sezon finaliyle Salı saat 20.00 ’de Show TV ’de!

 

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı