Anker eufy Security SmartTrack ile Eşya Kaybetmeye Son!

PAYLAŞ
Anker eufy Security SmartTrack ile Eşya Kaybetmeye Son!
  • 0
  • 0
  • 2 dakika da oku
  • +
  • -

Yaşamı basitleştiren teknolojilere liderlik eden Anker eufy ailesine yeni katılan SmartTrack Link ve SmartTrack Card,  kesintisiz eşyalarını kaybedenlerin imdadına yetişiyor. eufy Security ve Apple bul uygulamalarıyla çalışan eufy Security SmartTrack, 80 metreye kadar çalışma mesafesi, 80 db ses seviyesi, suya dayanıklılık ve 3 seneye kadar direnen şarj özellikleriyle eşyalarınızı güvende yakalıyor.

Her gereksinime müteveccih teknolojik mahsulleri kullanıcıların alkışına sunan Anker; telefon, anahtar, kulaklık gibi eşyalarını kaybedenleri yeni mahsulü eufy Security SmartTrack Card ve SmartTrack Link ile tanıştırıyor. İki ayrı modeli bulunan Apple Bul ile geçimli takip aygıtı eufy Security SmartTrack takip makineleri, 80 metreye kadar çalışma mesafesi, yüksek alarm sesi 80 db ve suya dayanıklılık özellikleriyle öne çıkıyor. Her iki makinede, eufy Security uygulamasıyla kullanıldığında dostlarınıza, ailenize eşyalarınızın konumu bildirme olanağı sunuyor. 

Anker eufy Security SmartTrack Link 1 seneye, SmartTrack Card ise 3 seneye kadar katlanabilen piliyle dikkat topluyor. Aygıtı kullanmak için evvelden yüklenmiş Apple Bul uygulamasıyla çalışması için SmartTrack ’ları eşyalar sekmesine ilave etmek yeterli oluyor. Her iki makinede üstü kapalı olsa dahi dinleyebileceğiniz kadar yüksek bir alarm sesi çıkarabiliyor, suskun modda dahi olsa telefonunuz yalnızca çift tıklamayla çalabiliyor.

 

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı