Anker ile Tüm Apple Cihazlar İçin Tek Cihazla Daha Hızlı Şarjla Tanışın!

PAYLAŞ
Anker ile Tüm Apple Cihazlar İçin Tek Cihazla Daha Hızlı Şarjla Tanışın!
  • 0
  • 0
  • 2 dakika da oku
  • +
  • -

Yaşamı basitleştiren teknolojilere liderlik eden Anker ’in sunduğu yeni nesil şarj makineleri  uslu telefonunuzu, tablet, laptop,  MacBook ya da AirPods ’unuzu daha süratli ve tehlikesiz bir biçimde şarj edebilmenizi sağlıyor. 

Her gereksinime müteveccih teknolojik mahsulleri kullanıcıların alkışına sunan Anker, kompakt ebatları ve üstün özelliklere sahip şarj makineleriyle fark yaratıyor. Bu makinelerin en yenilerden biri olan ve PowerIQ 3.0 teknolojisine sahip Anker 511 Nano 3, 30W Şarj Makineyi, Apple Watch, iPhone ivedisi, iPad, MacBook Air gibi tüm Apple ve değişik makineleri şarj etmek için kullanılabiliyor. 5W eforundaki standart iPhone şarj makinelerinden 3 kat daha süratli şarj olanağı sunan aygıt, iPhone ’u sadece 30 dakikada %50 ’ye kadar şarj edebiliyor. Makbuzu katlanabilir ve Apple orijinal 20W şarj aygıtından %30 daha ufak olan Anker 511 Nano III 30W Şarj Makineyi, Samsung ’un Süratli Şarj teknolojisiyle geçimli Programlanabilir Efor Kaynağını ’da PPS destekliyor. Ayrıca aygıt ısısını etkin bir şekilde takip eden Dinç Sıcaklık Sensörü ActiveShield ile beraber, efor çıkışını bağlı makineyi gözetecek biçimde ayarlayan Efor Ayarlayıcı Çip de kapsıyor.

Anker 737 GaNPrime 120W Şarj Makineyi, uslu efor dağıtımı algoritması sayesinde şarja takılan makinelerin voltaj çıkışını otomatik olarak idrak ederek ayarlıyor. Bu sayede aygıtlar çok daha süratli zamanda şarj olabiliyor. 16 inç Macbook Pro ’nuzu sadece 1,5 saatte şarj edebilen aygıt, iPhone 14 ’ü ise orijinal 5W şarj aygıtından 3 kata kadar daha süratli şarj ediyor. Apple, Samsung, HP gibi bir hayli markanın makineleriyle geçimli şarj makineyi, 2 adet USB-C ve bir adet USB-A toplam 3 iletişim noktasıyla dizüstü bilgisayarınızı, iPhone ve Apple Watch uslu saatinizi aynı anda şarj edebilmenize olanak sunuyor. Orijinal Macbook Pro şarj aygıtından 96 W %39 daha ufak ve AirPods Pro kılıfı kadar kompakt ebattaki aygıt, bu sayede her yere basitçe taşınabiliyor.

 

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı