Apple Günlerine Özel Fırsatlar Hepsiburada'da

PAYLAŞ
Apple Günlerine Özel Fırsatlar Hepsiburada'da
  • 0
  • 0
  • 1 dakika da oku
  • +
  • -

Hepsiburada, teknoloji ürünlerinde fırsatlar sunmaya devam ediyor. Apple ürünlerinde 12-13 Haziran tarihleri arasında sepette %5 net indirim fırsatı teknoloji tutkunlarını bekliyor. 

Hepsiburada, ünlü teknoloji markalarında fırsatlar sunmayı sürdürüyor. Tanınmış teknoloji markalarının pek çok yeni ürünşöhretin yanı gizeme teknoloji devi Apple ürünlerinde de fırsatlar teknolojiyi yakından takip edenler için Hepsiburada ’da kullanıcılarını bekliyor. Hepsiburada ’nın 12-13 Haziran tarihleri arasında seçili Apple ürünlerinde sunduğu sepette %5 net indirim kampanyası ile ürünlere avantajlı bir biçimde Hepsiburada ’dan erişilebiliyor. Kampanya 12 Haziran saat 10:00 – 13 Haziran saat 23:59 arasında ve seçili Apple ürünlerinde geçerIi olacak. IPhone, Apple Watch, Airpods, IPad ve Mac ürün grupları, indirimli maliyet avantajlarıyla Hepsiburada ’da teknoloji meraklılarını bekliyor. 

Apple ürünlerini Hepsiburada ’dan satın alacak kullanıcılarına alışveriş kredisi olanağı da sunuyor. Kart limitini kullanmak istemeyen kullanıcılar ise, bireye özel tanımlı Hepsiburada limiti ile Hepsipay üzerinden de taksitle ürünlere sahip olabiliyor.

 

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı