Burhan Karataş, deprem bölgesini güzelleştirdi

PAYLAŞ
Burhan Karataş, deprem bölgesini güzelleştirdi
  • 0
  • 0
  • 2 dakika da oku
  • +
  • -

Adana ’da “Sosyete Burhan” olarak tanınan ünlü kuaför Burhan Karataş, hayırseverliğini zelzele sürecinde de gösterdi ve takımıyla beraber sanatını zelzele mağdurlarının hizmetine sundu.

Renkli şahsiyetiyle tanınan Adana ’nın ünlü kuaförü Burhan Karataş 11 şehri sallayan zelzele sürecinde namını ve geniş etrafını çok iyi kullanarak depremzedeler için büyük bir takviye ağı oluşturdu. Zelzelenin ilk gününden bu yana gerek kendi olanakları, gerekse iş etrafıyla zelzele bölgesine tırlar dolusu takviyeler yollayan “Sosyete Burhan” bunun dışında başta Tuğba Özay olmak üzere ünlü arkadaşlarıyla da seferber olarak mağdurlar için elinden geleni yaptı.

Aynı zamanda Adana Kuaförler ve Hoşluk uzmanları odası başkan vekili olarak misyon yapan Burhan Karataş parasal dayanakların dışında eşi görülmemiş bir destek de sağladı. Takımıyla beraber Hatay, Adıyaman ve Kahramanmaraş bölgesini ziyaret eden ünlü kuaför depremzedelerin saç ve cilt bakımını yaptı.

Rakamsız ödül merasiminde “senenin fenomeni” ve “senenin kuaförü” ödülşanı alan Burhan Karataş, “Aldığım hiçbir ödül zelzele bölgesinde el uzattığımız insanların gülücüklerinden ve teşekkürlerinden daha kıymetli olmadı. Tüm takımımla zelzele bölgesindeki insanların moralini yükseltmeye devam edeceğiz” dedi.

Burhan Karataş bu dayanakların dışında zelzele bölgesinde konutsuz kalan çocuklar ve ailelerini Adana başta olmak üzere zarar olmayan şehirlere taşıdı ve yaşamlarını değiştirdi.

Kaynak: adamnedio.com