Çağlar Ökten yeni şarkısı 'Manidar'ı eşi Seda Sayan ile seslendirdi

PAYLAŞ
Çağlar Ökten yeni şarkısı 'Manidar'ı eşi Seda Sayan ile seslendirdi
  • 0
  • 0
  • 2 dakika da oku
  • +
  • -

Geçen sene evlendiklerinden beri misal çift olarak gösterilen Çağlar Ökten ve Seda Sayan yalnızca konutlarında değil stüdyoda da toplandı. Çağlar Ökten yeni şarkısı ‘Manidar ’da eşi Seda Sayan ile düet yaptı…

Geçen sene Seda Sayan ile nikah masasına oturan Çağlar Ökten, verdiği konserlerle hatırı sayılır bir hayran kitlesi yaratmıştı. Bu yarıyıl stüdyo çalışmalarına ağırlık veren müzisyen bir sürpriz yaparak eşi Seda Sayan ile “Manidar” isimli şarkıyı seslendirdi.

Sahne ve televizyon dünyasının kavgasız en iyi adı Seda Sayan ve İstanbul Teknik Üniversitesi Devlet Konservatuvarı mezunu olan eşi Çağlar Ökten, müziğe bu şarkıyla yeni bir soluk getirecek. Magazin dünyasının misal çifti olarak gösterilen Çağlar Ökten ve Seda Sayan aşklarını işlerine taşımış oldu.

Seda Sayan ve Çağlar Ökten ’in büyük alaka görecek düeti “Manidar” geçmişte yaşanan bir ilişkiye dinlenen özlemi ve yası mevzu alıyor. Buram buram romantizm kokan şarkının lafı ve müziği Doğanay Karadeniz ’e aranjesi Mustafa Ceceli ’ye ait. Prodüktör ise son zamanlarda ses getiren ve milyonlarca dinlemeye erişen bir hayli şarkıda da imzası bulunan Tolga Aykut.

Mahzen Media yaftasıyla yayınlanacak olan “Manidar”ın Mahzen Fabrick YouTube kanalında paylaşılan klibini Ecem Gündoğdu idaredi.

 

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı