Canon, See No Limit etkinlikleri kapsamında yılın ilk ürün eğitimini EOS R5 C özelinde gerçekleştirdi

PAYLAŞ
Canon, See No Limit etkinlikleri kapsamında yılın ilk ürün eğitimini EOS R5 C özelinde gerçekleştirdi
  • 0
  • 0
  • 2 dakika da oku
  • +
  • -

Görüntüleme teknolojileri lideri Canon, profesyonel resim ve video ürün yelpazesinde yer alan hibrit model EOS R5 C5 ’in avantajları ve daha pek çok özelliğinin anlatıldığı senenin ilk ürün eğitimine imzalaydı. Resim mevzusunda Levent Kuğu ve video tarafında ise Burak Günaydın ’ın eğitmenliğini üstlendiği eğitim, Canon EOS R5 C satın alan kullanıcılara özel olarak asıllaştırıldı. 

Canon, ilk bütün kare 8K Cinema EOS kamerası olan R5 C ’nin üstün özelliklerinin daha bereketli kullanılabilmesi ve özel işlevlerinin keşfedilmesi ismine See No Limit faallikleri kapsamında bir ürün eğitimi tertip etti. Workinton-Kozyatağı ’nda, Burak Günaydın ve Levent Kuğu ’nun eğitmenliğinde hakikatleşen aktiflik, EOS R5 C satın alan son kullanıcılardan profesyonel resimcilere; evraksalcılardan içerik üreticileri ve influencerlara kadar değişik kitlelerden katılımcılarla reelleşti. 

Hibrit ve yenilikçi bir model olarak fark yaratan EOS R5 C ’nin değişik iş modelleri üzerinde pozitif bir tesir yaratması ismine Resimci Levent Kuğu ile resim; Görüntü Rejisörü Burak Günaydın ile ise video özellikleri ele alınarak muhtelif içeriklerin oluşturulmasının püf noktalarına değinildi. Böylece ürünşan hibrit oluşunun; evraksal, konser ve film çekimlerinde hatasız neticeler elde edilmesini sağladığı gözler önüne serildi.  

Canon EOS R5 C ’nin kapasitesi hakkında ipuçları verilen, aktiflik alanındaki misal çekimlerle ürünşan lider özeliklerinden bahsedilen eğitimde; video ve resim çekimi için özel işlevlerinin nasıl kullanılacağına dair verilen teorik bilgiler, Uygulamalar ile de pekiştirildi.

Burak Günaydın yoğun alaka gören eğitimi; “Asıllaştırdığımız aktifliğin değişik kitleler tarafından alaka görmesi oldukça neşelendirici. Eğitimde bilgi birikimimizi aktarabileceğimiz Canon ve resim severle toplanmak da ayrı sevinç veriyor. Önümüzdeki yarıyılda da bu stil eğitim ve aktifliklerle hem Canon ürünlerinin incelikleri hem de içerik oluşturmanın seçenek doğrultularına değinerek bir hayli şahsa kılavuzluk edeceğimizi umuyorum” laflarıyla değerlendirdi. 

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı