Canon'dan evden çalışanlara ve küçük işletmelere özel yeni bir tarayıcı; imageFORMULA R30

PAYLAŞ
Canon'dan evden çalışanlara ve küçük işletmelere özel yeni bir tarayıcı; imageFORMULA R30
  • 0
  • 0
  • 2 dakika da oku
  • +
  • -

Görüntüleme teknolojileri lideri Canon, konuttan çalışanlar ve ufak şirketler için ideal bir alternatif olarak tanıttığı yeni imageFORMULA R30 belge tarayıcısını kullanıma sunuyor. Kullanıcıların 60 saniyeden kısa bir zamanda operasyona başlamasına imkân tanıyan, üstelik süratli bir montaj zamanına da sahip imageFORMULA R30; faydalılık, rahatlık ve kullanım kolaylığı arayanların seçimi olacak.

 

Kolay montaj, güçlü performans

Süratli ve kolay montajın yanı gizeme, yeni imageFORMULA R30 hem Windows hem de Mac makinelerle geçimli olarak çalışıyor. Bu sayede, tek bir kullanıcı için olduğu gibi değişik aygıtların bir arada bulunduğu ortak alanlarda çalışanlar için de uygun bir çözüm olarak öne çıkıyor. Tarayıcı ayrıca kartvizitler, faturalar, resimler ve kayıtlar dahil olmak üzere değişik ebatlarda belgeyi içeren çok muhtelif işlev kabiliyetine sahip. 

Yeni imageFORMULA R30 malzeme ebadını ve rengini idrak eden, eğikliği gideren ve belge doğrultusunu düzenleyen otomatik iyileştirme özelliklerinin yanı gizeme zamandan tasarruf ve ayarları kesintisiz olarak değiştirmeye gerek kalmadan niteliği de garanti ediyor.  Tarayıcıda, dahili CaptureOnTouch Lite yazılımı olması sayesinde belgeler PDF, TIFF, JPEG ve PNG gibi muhtelif dosya formatlarına da kolayca dönüştürülebiliyor ve anahtar kelimeler kullanılarak belgelerde süratli arama yapılabiliyor. 

 

Daha sürdürülebilir bir tasarım 

imageFORMULA R30, daha uzun zaman direnecek biçimde planlanmış parçalarla uzun ömürlü bir kullanım sağlıyor. Çalışma sırasında 10 W ’tan daha az elektrik harcayarak etrafsal tesiri en aza indiriyor. Ambalajında ise polistiren kapsamayan kağıt ve biyolojik olarak bölünebilir plastik gibi yine kullanılabilir malzemeler kullanılıyor. Ağırlığı 3 kilogram ’ın altında olan ve kolayca tanışabilen hafif tarayıcı bu özellikleriyle karbon emisyonunun eksiltilmesine de katkıda bulunuyor. 

 

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı