“CDT TechDay” 21 Haziran Günü Ankara'da Gerçekleşecek !

PAYLAŞ
“CDT TechDay” 21 Haziran Günü Ankara'da Gerçekleşecek !
  • 0
  • 0
  • 3 dakika da oku
  • +
  • -

Elektronik Alanındaki Yeni Teknolojileri Keşfetmeye Hazır Mısınız?

21 Haziran 2023 tarihinde, Divan Ankara Otel Çankaya ’da asıllaşacak olan “CDT TechDay 2023” faalliği, teknoloji dünyasındaki en son büyümeleri takip etmek ve elektronik ile kablolama mevzularında tasarım, yapım ve test teknolojileri alanındaki yenilikleri, önde gelen uzmanlardan bilmek için müthiş bir fırsat sunuyor.

21 Haziran 2023 tarihinde, Divan Ankara Otel ’de asıllaşacak olan “CDT TechDay 2023” faalliği, teknoloji dünyasındaki en son büyümeleri takip etmek, elektronik ve kablolama mevzularında tasarım, yapım ve test teknolojileri alanındaki yenilikleri dünyadaki önde gelen uzmanlardan bilmek için müthiş bir fırsat sunuyor.

Alıcılarının amaçlarına erişmesi için sunduğu katma değerli hizmetler ve tertip ettiği faalliklerle sektörün lideri konumunda olan CDT Bilgi Teknolojileri ’nin tertip ettiği “CDT TechDay 2023” , 21 Haziran günü Ankara ’da asıllaşacak. CDT TechDay 2023, mühendisler, idareyiciler ve uzmanların toplanarak elektronik sektörünün büyüyen ve değişen teknolojilerini, tasarım, test ve yapım sistemlerindeki en son yenilikleri ve bu mevzulardaki karışık yapıları yaşama geçirme süreçlerinde yapılan değişik uygulamaları doğrudan alıcı tecrübeleri üzerinden paylaşacakları bir platform sunuyor.

CDT TechDay 2023 aktifliğinde, katılımcılar geleceğin teknolojilerini keşfedebilecek, sektör liderleriyle network oluşturabilecek ve yeni iş fırsatlarına ulaşabilecek. Ayrıca, parallel seanslar ve oturumlar aracılığıyla yeni taktikler, en iyi uygulamalar ve geleceğe müteveccih vizyonlar hakkında bilgi edinme fırsatı tutacaklar.

İnovasyonun Başşehrinde Devrim Kalitesinde Mevzular Paylaşılacak

Elektronik tasarım ve yapım teknolojileri konusunda Türkiye ’de uzun senelerdir tertip edilen en kapsamlı faallik olan CDT TechDay, özel uzmanlık gerektiren çok rakamdaki mevzunun katılımcılara sunulduğu ve katılımcıların etkileşimli bir civar tuttuğu teknoloji sektörün ehemmiyetli bir faalliği olarak konumlanıyor.

Teknolojik mahsulleri ve yeni teknolojileri zaferli uygulamalarla birleştirerek  katılımcılara sunan CDT TechDay, sektörlerinin önde gelen profesyonellerini değer katan bilgi paylaşımı odağında bir araya getiriyor. Aktifliğin genel seansında paylaşılacak bazı mevzu başlıkları,”Reinventing the Industry: “Additively Manufactured Electronics”, “Driving Innovations with Siemens Digital Threads” ile bu alanlarda Türkiye ve dünya çapında yaşama geçirilen galibiyet öyküleri olacak. Öğlenden sonra asıllaştırılacak paralel seanslarda ise uzman konuşmacılar, PCB Design & Anlalysys, IC Design & Verification, Smart Manufacturing, Integrated Electrical System Design, Reliability Engineering ve XJTAG Test Systems mevzularında büyüyen teknolojiler, mahsuller ve uygulamalar hakkında bilgi aktaracak.

 

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı