Cem Yılmaz YBY Woods Gençlik Festivali'nde Hem Sanata Hem Kahkahalara Doyurdu

PAYLAŞ
Cem Yılmaz YBY Woods Gençlik Festivali'nde Hem Sanata Hem Kahkahalara Doyurdu
  • 0
  • 0
  • 2 dakika da oku
  • +
  • -

Sanat ormanı YBY Woods, Kemerburgaz Kent Ormanı havasında, semanın altında gençleri ve sinemaya gönül veren Cem Yılmaz ’ı ‘Gençlik Şenliği ’nde bir araya getirdi.

Kendisinin yazıp, oynayıp, idarediği ‘Pek Yakında ’ filmini gençlerle beraber izleyen Cem Yılmaz, gösterimin ardından sualleri yanıtladı, filmin yaratılış ve çekim süreçlerini sinema sevlerle paylaştı. 

Konserden şenliğe, tiyatrodan spora bir hayli kültür, sanat ve cümbüş tecrübelerini bir arada yaşatmaya odaklanan YBY Woods, birbirinden cümbüşlü faallikleriyle gençleri Gençlik Şenliği ’nde buluşturdu. Şenlikte sinema sevleri sinemaya gönül veren Cem Yılmaz ile bir araya getiren YBY Woods ’ta sarih hava sinemasıyla ‘Pek Yakında ’ filmi izlendi. Kendisinin yazıp, oynayıp, idarediği filmi gençlerle beraber izleyen Cem Yılmaz, gençlerle beraber filmi değerlendirdi, sorularını cevapladı. Şakalarıyla herkesi güldüren Cem Yılmaz, YBY Woods Gençlik Şenliği ’nde renkli anlar yaşattı. 

Yaşadıkları tecrübenin insanları ve insanların içinde bulundukları toplulukları pozitif şekilde dönüştürdüğüne inanan YBY Woods; semanın altında, ormanın içinde eşsiz konser tecrübeleri yaratmaya devam ediyor.

 

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı