Çok yönlü hızlı şarj özellikleriyle öne çıkan Infinix NOTE 30 Türkiye'de duyuruldu

PAYLAŞ
Çok yönlü hızlı şarj özellikleriyle öne çıkan Infinix NOTE 30 Türkiye'de duyuruldu
  • 0
  • 0
  • 6 dakika da oku
  • +
  • -

5 dakikalık şarjla 5.5 saat konuşma süresi gibi gelişmiş pil özellikleri ve etkileyici resim alternatifleri ile dikkat toplayan Infinix NOTE 30, tanıtıma özel hudutlu rakamda kulaklık armağanıyla Türkiye ’de satışa çıkıyor.

Küresel mobil teknoloji markası Infinix, Divan Kuruçeşme İstanbul ’da tertip ettiği bölgesel tanıtım buluşmasında merakla beklenen yeni uslu telefon modeli Infinix NOTE 30 ’un Türkiye ’de satışa çıkacağını duyurdu. Infinix NOTE 30, tasarımının yanı yenilikçi pil özellikleri ve etkileyici reyin performansı yükseltmeleriyle bulunduğu segmentteki standartları yukarıya taşıyor.

45W Çok Doğrultulu Süratli Şarj özelliği ile 5000 mAh pili 30 dakika içinde %75 dolduran; Bypass Şarj özelliği ile reyin oynarken fazla ısınma kaygısı olmadan süratli ve kolay şarj sağlayan NOTE 30, daha yüksek operasyon süratleri ve gelişmiş iletişim için Ultra Power Signal teknolojisi ile beraber Helio G99 operasyoncu ile donatıldı. Ayrıca NOTE 30 ’un çekici görüntüleme tecrübeyi, bariz ve net görselleri ve JBL ayarlı ses özellikleri ile daha da geliştirildi. 

6,78 inç ebadında FullHD+ ekrana sahip NOTE 30, Infinix ’in Smart Refresh ve Magellan Engine özelliklerinden faydalanarak 120Hz yenileme süratini kullanıma göre ayarlıyor, daha az efor harcarken daha akıcı bir tecrübe sağlıyor. Ekranda uzun ekran süresi süresince kullanıcıların gözlerini gözeten TUV Rheinland Sertifikasına sahip bir göz koruma modu da bulunuyor. Bu etkileyici özellikleriyle Infinix NOTE 30, güçlü ve faydalı bir uslu telefon arayan kullanıcılar için harikulade bir alternatif olarak öne çıkıyor.

Infinix NOTE 30 ile Türkiye esporuna katkı vermeye devam ediyor

Infinix, aktiflikte ayrıca NOTE 30 tezsi ile Türkiye espor ekosisteminin en güçlü organizasyonlarından PUBG MOBILE Pro League PMPL Türkiye ve PMPL Avrupa Şampiyonası ’nın ana sponsoru olduğunu duyurdu.   PUBG MOBILE iş birliğinin ikinci yılında Türkiye ’de mobil espor arenasında yer almak isteyen tüm oyuncuları desteklemeyi kasteden Infinix bu proje kapsamında sevilen sanatçı Ece Seçkin ile çalıştı. Telefonun reyin performansını vurgulamak emeliyle PUBG MOBILE temalı bir tanıtım filminde rol alan Ece Seçkin, Infinix NOTE 30 tanıtım gecesine de katıldı.

Infinix ayrıca Türkiye esporunun bugüne kadarki en büyük zaferine imza atarak 2022 PUBG MOBILE Dünya Şampiyonu olan S2G Esports ekibinin de sponsoru olduğunu duyurdu. İlerleyen yarıyıllarda sürpriz aktifliklere ev sahipliği yapacak olan bu sponsorluk kapsamda Infinix, ayrıca ekibin çaba edeceği tüm maçlarda formalarında yer alarak onları desteklemeye devam edecek.

Ayrıca bypass şarj özelliği sayesinde prize takılı reyin oynarken ya da video izlerken bataryaya yüklenmiyor ve anakartın gereksinimi olan enerjiyi dolaysız olarak aygıta veriyor. Böylece bataryayı kullanmadan çalışarak telefonun ısınma problemini ortadan kaldırıyor. Infinix NOTE 30 enerjisinin %80 ’ini gözetirken 1.000 bütün şarj döngüsüne sabrederek sektör ortalamasını aşan eşsiz bir dayanıklılığı da birliktesi getiriyor.

En iyi uslu telefon reyin tecrübeyi

NOTE 30, ultra faydalı performans ve daha düşük efor tüketimi sağlamak için 6nm MediaTek Helio G99 operasyoncu ile donatılmış güçlü bir reyin uslu telefonu. Infinix ’in Ultra Efor Sinyali UPS teknolojisi ile bütün ekipmanlı olarak gelen NOTE 30, bu yenilikçi özellik ile bodrum katları, asansörler, kırsal alanlar gibi cılız sinyal civarlarında çalışmak üzere özel olarak planlandı.

Şarjın hiç bitmesin!

Infinix NOTE 30 çığır açan yeni şarj yenilikleriyle beraber geliyor ve 5000 mAh batarya kapasitesi ile bütün gün devamlı kullanımı kolayca çıkarabiliyor. 45W süratli şarj teknolojisiyle beraber telefon 30 dakikada %75 şarja erişiyor. Sadece 5 dakikalık şarj ile 2.66 saat video, 2 saat reyin ya da 5.5 saat konuşmak olası. Çok doğrultulu şarj özelliği sayesinde acil vaziyetlerde başka aygıtları şarj ederek taşınabilir pil görevi üstleniyor.

NOTE 30 ayrıca, Infinix ’in Smart Refresh ve Magellan Engine teknolojileri ile geliştirilmiş büyüleyici bir 120 Hz yenileme süratine sahip. Bu özellikler, aygıtın yenileme süratini kullanıcı faaliyetlerine göre ayarlamasını sağlayarak enerji tasarrufu sağlarken, devamlı performans sunuyor. NOTE 30 ’un 6,78 inç ebadında FullHD+ ekranı ister video izlerken ister reyin oynarken, alaka çekici bir izleme tecrübeyi sunuyor. Ayrıca, TUV Rheinland sertifikasına sahip göz koruma modu, kullanıcıların gözlerini uzun zaman ekrana maruz kalmaktan gözetiyor.

Daha net çekimler yapın!

Paylaşım yapmanın bırakılmaz bir hale geldiği günümüzde Infinix NOTE 30 kamera özellikleriyle de ön tasarıya çıkmayı muvaffak oluyor. Infinix NOTE 30 modeli OV64B40 modülünü kullanan ve otofokus yardımlı 64 MP ana kamera, 2 MP derinlik efekti yardımlı kamera ve QVGA AI kamerası olmak üzere üçlü arka kamera dizilimine sahip. Telefonun kamerasında diziliminde aydınlatma ve parlama şartlarında görüntü niteliğini artırmak için otomatik renk tonlama teknolojisi de bulunuyor.

NOTE 30 aynı anda hem ön hem de arka kamerayı kullanabileceğiniz Çift Görünüm Modu gibi özelliklerin yanı gizeme değişik filtre özellikleriyle kullanıcıların resimcilikte ustalaşmalarına dayanakçı oluyor. Tüm bu özellikler sayesinde kullanıcılar bütün olarak istedikleri sansasyonel görüntüleri sunan NOTE 30, 16 MP selfie kamerası ile kullanıcıların net çekimler yapmasına imkân sağlıyor.

JBL ile sesler daha güçlü

JBL niteliği ile yüksek çözünürlüklü çift hoparlöre sahip olan Infinix NOTE 30, kullanıcıların daha aşırısını elde etmesini sağlamak için özel olarak planlanmış güçlü dahili bileşenlerle donatıldı. 

Gününü enerji bereketliliği ve yüksek performans için 6nm teknolojisi ile üretilen MediaTek Helio G99 operasyoncusundan alan NOTE 30, 8 GB hafıza + 5 GB çoğaldırılabilir hafıza özelliğinin yanı gizeme 128 GB ve 256 GB alternatifleri ile beraber geliyor.

Yetkili satıcılarda satışa çıkıyor

Infinix NOTE 30, Mavi ve Siyah renk alternatifleri ile 128 GB model için 9.499 TL ve 256 GB model için 9.999 TL maliyeti ile satın alınabilecek. Infinix NOTE 30, tanıtıma özel hudutlu rakamda kulaklık armağanıyla beraber tüm yetkili teknoloji marketlerde satışa çıkıyor.

 

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı