Dijital teknoloji şirketi SabancıDx'e yeni genel müdür

PAYLAŞ
Dijital teknoloji şirketi SabancıDx'e yeni genel müdür
  • 0
  • 0
  • 2 dakika da oku
  • +
  • -

Küresel sihrime taktiğinde ‘yeni ekonomi ’yi odağına alan Sabancı Holding iştiraklerinden SabancıDx ’in yeni genel müdürü Tevfik Kor oldu. 

2019 senesinden bu yana SabancıDx ’in Dijital Mutasyon Genel Müdür Takviyeciliği vazifesini yürüten Kor, 1 Haziran 2023 tarihi haysiyetiyle SabancıDx Genel Müdürlüğü vazifesini üstlendi.

Sabancı Topluluğu ’nun dijital teknolojiler alanındaki evrensel sihrime niyetinde kritik rol oynayan Dx Technology Services and Investment BV DxBV ve SabancıDx işletmelerinde yeni atamalar reelleşti.  

2019 senesinden bu yana SabancıDx ’in Dijital Mutasyon Genel Müdür Takviyeciliği vazifesini yürüten Tevfik Kor, SabancıDx Genel Müdürü olarak atandı. Kor, bu vazifesine ek olarak DxBV Harekât Genel Müdür Takviyeciliği Chief Operation Officer misyonunu da yürütecek. Tevfik Kor bu rolünde entegre hibrit bulut hizmetleri yapısının DxBV markasının ürün ve hizmet portföyüne geçimli bir biçimde planlanması, geliştirilmesi ve yaşama geçirilmesinden mesul olacak. Kor, DxBV “ortak hizmetler” harekâtlarının DxBV portfolyo işletmelerinde ölçeklenebilir olmasına müteveccih süreçleri de idareyecek. Tevfik Kor ayrıca Radiflow İdare Heyeti Azası rolüne de devam edecek.

 

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı