Dikkat çekici tasarımıyla fark yaratan Nothing Phone (1) Türkiye'ye Geliyor

PAYLAŞ
Dikkat çekici tasarımıyla fark yaratan Nothing Phone (1) Türkiye'ye Geliyor
  • 0
  • 0
  • 3 dakika da oku
  • +
  • -

Transparan arka kapak tasarımı ve LED ışıklarıyla değişik tasarımı güçlü özellikler buluşturan Nothing Phone 1, Evofone teminatıyla çok yakında Türkiye ’ye geliyor.

Londra merkezli evrensel teknoloji markası Nothing ’in tüm dünyada tasarımıyla dikkat toplayan uslu telefon modeli Nothing Phone 1, Türkiye pazarına girmeye hazırlanıyor. Evofone ’un resmi distribütörlüğü ile Türkiye ’de satışa çıkacak olan Nothing Phone 1, teknik özellikleri ve performansının yanı gizeme özellikle saydam arka kapak tasarımıyla uslu telefon pazarına yeni bir soluk getirecek.

Bir makine gibi işlenen tasarım

Sade tasarımını kendine has değişleri ile şekillendiren Nothing Phone 1 ’in simetrik ve alüminyum çerçeveleri telefona şıklık, hafiflik ve dayanıklılık katıyor. Glyph Arayüzü ile kendi çizgisini gözeten arka tarafındaki eşsiz ışık desenleri sayesinde kimin aradığını, uygulama bildirimlerini, şarj gidişatını ve daha aşırısını göstererek telefonla cümbüşlü bir kullanım sunuyor.

1 milyar renge sahip olan 6.55” OLED ekran ile her renk tonunun güçlü bir biçimde hakikatçi gözükmesini sağlayan telefon, HDR10+ ile her sahneye göre ayarlanmış daha zengin renkler ve daha derin kontrastlar sunacak. Karşı mevzulamaz derecede duyarlı etkileşimler için uyarlanabilir 120Hz yenileme sürati ve 240Hz dokunmatik örnekleme sürati ile akıcı bir ekran tecrübeyi elde edeceksiniz.

Tüm uygulamalara hükmedin!
Android 13 tabanlı Nothing OS 1.5 arayüzüne sahip olan telefon şimdiye kadar en akıcı, en tehlikesiz arayüz tecrübesini kullanıcılara sunduğu gibi üçüncü parti uygulamalara zahmetsiz entegrasyon ile eşsiz bir kullanım sağlıyor.

Çift kamera dizilimi ile muhteşem hakikatçiliği tutmanın yanı gizeme mucizevi istikrarlı videolar sürükleyebileceğiniz telefonda sahne idrak etme gibi uslu özellikler dışında 4 cm ’ye kadar makro çekimler yapmak da olası olacak. 4K çözünürlük sayesinde kristal netliğinde ve 60 fps ’te akıcı videolar sürükleyebileceğiniz Nothing Phone 1 canlı HDR, hakikatçi vurgular ve gölgeler sunacak. 

Eforunu Snapdragon™ 778G+ yonga setinden alan Nothing Phone 1, 4500 mAh batarya ile her şarjla 18 saat kullanım sunacak ve yalnızca 30 dakikada %50 efor oranında dolum ile kullanıcıların bataryayı düşünmesine gerek kalmayacak.

Beyaz ve siyah modelleriyle 1 Haziran ’da Türkiye ’de satışa çıkacak olan Nothing Phone 1, ilk haftasında Vodafone mağazalarına özel olarak kullanıcılar ile buluşacak, ardından 5 Haziran ’da Evofone ve tüm online yetkili mağazalar üzerinden satışa sunulacak. Evofone, Nothing markasını Türkiye ’ye getirmesini kutlamak emeliyle Nothin Phone 1 alan herkese telefon kılıfı hediye ediyor. Ayrıca Nothing markasının sıradışı tasarımıyla dikkat toplayan Ear stick kulaklık modeli ve Nothing markalı aksesuar mahsulleri de yeniden Evofone teminatıyla Türkiye ’de satışa çıkacak.

 

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı