Dünyaca ünlü ABD'li yaşam tarzı markası Nautica, şimdi E-Scooter, Tüketici Elektroniği ve Kişisel Bakım Ürünleri ile Türkiye pazarında da satışta.

PAYLAŞ
Dünyaca ünlü ABD'li yaşam tarzı markası Nautica, şimdi E-Scooter, Tüketici Elektroniği ve Kişisel Bakım Ürünleri ile Türkiye pazarında da satışta.
  • 0
  • 0
  • 5 dakika da oku
  • +
  • -

Dünyaca ünlü yaşam stili markası Nautica; elektronik, şahsi bakım, hobi ve outdoor kategorilerinde ürünlerinin yer aldığı Türkiye tanıtımını 5-12 Nisan tarihleri arasında Hepsiburada ’da yapıyor. Technofashion teminatıyla satışa sunulan Nautica teknolojik ürün koleksiyonu yanaşan Ramazan Bayramı evvelinde en iyi hediye seçeneklerini bünyesinde barındırıyor.

Nautica ’nın Harcayıcı Elektroniği, Şahsi Bakım ve Hobi & Outdoor alanındaki ürünleri arasında değişik motor ve erim alternatifleriyle son yarıyılın en popüler ürünlerinden Elektrikli Scooter ’lar, Led Ambiyans Işıklı Taşınabilir Kablosuz Hoparlörler, Sonic Surat Arınma ve Masaj Aletleri, TWS Kulaklıklar, Vakumlu Siyah Nokta Arınıcı, Sporcu Kulaklıkları, Mobil Aksesuarlar, Uslu Tartılar, Özel tasarım Paslanmaz Çelik Termoslar, Drone modelleri ve daha bir hayli ürün yer almakta. İki seneyi aşkın bir müddettir başta Amerika Birleşik Devletleri olmak üzere dünyanın değişik ülkelerinde satılmakta olan Nautica markalı harcayıcı elektroniği ürünleri, bu ülkelerde kendine ehemmiyetli bir pazar oluştururken, harcayıcıdan tasarım, maliyet performans, nitelik kategorilerinde bütün anekdot aldı. Türkiye pazarına sunulacak ürünler ise yeniden Türkiyeli harcayıcıların kullanım alışkanlıkları ve lüzumlarına uygun biçimde üretildi. 

Nautica Buds: Bir TWS ’den daha aşırısı

Değişik tasarım, renk ve maliyet seviyelerinde pazara sunulan Nautica TWS Kablosuz Kulaklıklar elverişli ve estetik tasarımları ile dikkat topluyor.  Dokunmatik hakimiyet oturumu, handsfree telefonla görüşme, dahili şarj, kolay bluetooth iletişimi ve daha bir çok özelliğe sahip Nautica Buds ailesi, neredeyse tüy kadar hafif olması ve değişik renk alternatifleri ile dikkat topluyor.  

Üst Düzey Ses Tecrübeyi sunan Nautica Kulaklıklar

Derin bas ve net tiz sağlayan yüksek nitelikli sürücüler ile donatılmış Nautica Kulaklıklar ses tecrübenizi bir üst seviyeye taşıyor.  Uslu Hengame Yasaklama ANC teknolojiine sahip Nautica H400 dış etraf hengamesini %95 ’e kadar eksilterek etkileyici bir ses deneyini sunarken, altı değişik renk alternatifi ile Nautica H120 20 saate varan devamlı müzik dinleme ve spor tasarımı ile dikkat topluyor.  Spor yapmayı hoşlananlar için özel olarak planlanmış Nautica B310 Neckband, bellekli sabretmeyen silikon malzemesi, hafifliği ile ön tasarıya çıkıyor.

Işık Saçan Ses Tecrübeyi:  Nautica Bluetooth Hoparlörler

Nautica ’nın birbirinden değişik tasarım ve özelliklerde kablosuz taşınabilir hoparlörleri ile müziğin ötesinde bir görsel tecrübe sunuyor.  Nautica Aurora acelesi kablosuz hoparlörler 8 saate varan çalma müddetleri ve “Magic Light” özellikleri ile ışıl ışıl parlıyor. 15 değişik renk alternatifi ile Nautica S100 ise 15W PMPO ses çıkış eforu, iki hoparlörün birbirine bağlanarak iki daha güçlü ses elde edilmesine imkân veren TWS özelliği, 15 saate varan çalma süresi, outdoor kullanıma için özel planlanmış taşıma ipi ve karabina, su atlamalarına karşı koruma gibi bir hayli özelliğe sahip.  Scooter be bisiklet kullanıcıları için özel planlanmış S20 ise renkli LED ışığı, özel kurulum kayışı ve renkli portatif tasarımı ile dikkat topluyor. 

Nautica Drive E-Scooter: Erişim ve Cümbüşün Adresi

En son teknoloji ve güvenlik özellikleri ile planlanan yeni Nautica e-scooter modelleri şehir içinde konforlu ve rahat bir kullanım sağlıyor. Nautica çizgilerini taşıyan şık ve çağdaş tasarımları ile yalnızca görsel olarak çekici olmakla kalmıyor aynı zamanda rüzgâr mukavemetini eksiltmeye, enerji bereketliliğini çoğaldırmaya yarayan üstün özellikler sunuyor. Altı değişik modelde Türkiye pazarında satılacak Nautica e-scooter modelleri, harcayıcıların lüzumlarına göre değişik çözümler sunuyor. 

Nautica Mobil Aksesuar: Şık, Elverişli ve İnovatif Seçenekler

Nitelik, stil ve işlevselliğe odaklanan Nautica Mobil Aksesuarlar, mobil tecrübenizi daha evvel hiç olmadığı kadar geliştirmek üzere planlandı. Yeni ürün yelpazesi, mobil kullanıcıların değişik lüzumlarını karşılayan çok muhtelif aksesuarlar kapsıyor. Kablosuz Şarj makinelerinden şarj kablolarına, şarj istasyonlarından telefon kılıflarına kadar suratlarca ürün Nautica estetiği ile harcayıcıların alkışına sunuluyor. 

Şahsi Bakıma Nautica Değişi

Nuatica ’nn 12 değişik beden bedelini ölçen uslu tartı modelleri ile tanışın.  Nautica Body Tracker ve Nautica Body Tracker+  geniş renk ve desen çeşitliği, uygulama dayanağı ile 8 değişik kullanıcıya ait bağımsız bilgi takibi,  yüksek hassasiyette ölçüm yapmaları ile ön tasarıya çıkıyor. 

Nautica şahsi Bakım ürünleri arasında Siyah Nokta Arınma Makineyi, Sonic Diş Fırçaları , Surat Arınma Aygıtları da bulunuyor.  

Pazarın Lideri Olacağız

Dünya çapında tanınan, güvenilen Nautica ürünlerini şık, kullanışlı ve elverişli tasarımlarla buluşturduklarını belirten Technofashion CEO ’su Sinan Dallı, “Nautica Ekosisteminde yer alan ürünleri Türkiye ’nin e-ticaret devi Hepsiburada ile harcayıcıyla buluşturmaktan ve tanıtımı reelleştirmekten dolayı çok coşkulu ve mutluyuz. Nautica markasını tanıyan ve niteliğini bilen harcayıcıların itinayla ürettiğimiz harcayıcı elektroniği başta olmak üzere tüm kategorilere yoğun alaka göstereceğine olan inancımızla hareket ediyoruz. Nautica marka ürünlerimiz kısa sürede Türkiye ’de pazarın lideri konumuna gelecek” dedi. 

 

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı