Dünyanın en gelişmiş mobil telefoto kamerası HUAWEI P60 Pro'da

PAYLAŞ
Dünyanın en gelişmiş mobil telefoto kamerası HUAWEI P60 Pro'da
  • 0
  • 0
  • 4 dakika da oku
  • +
  • -

Uslu telefon kamerasını Ultra Lighting Telefoto Kamera ile tamsal şekilde geliştirerek resimcilik tecrübesini dönüştüren HUAWEI P60 Pro, yine planlanan optik yoldan geniş diyaframlı lense kadar, amiral gemisi uslu telefon pazarında resimciliği yine tanımlıyor.

Bir resmin bazı kısımlarının ışık noksanlığı sebebiyle karanlıkta kalması ve anılarınızı kusurlu biçimde yansıtması her zaman asap bozucudur. Huawei, resimlerdeki karanlığı dağıtmak için en yeni HUAWEI P60 Pro ’ya Ultra Aydınlatmalı Telefoto Kamerayı ilave etti.   Yine planlanan optik yol ile artık sektördeki azami ışık alımına sahip uslu telefon kamerası olarak öne çıkıyor: Ultra Aydınlatma Telefoto Kamera, Çoklu Lens Grupları ile %178 daha fazla ışık sağlayan f2.1 geniş diyafram sarihliğine sahip.

Uslu telefonun ince ebadını gözeten çoğu uslu telefon telefoto kamerası, daha ufak ışığa duyarlı sensörler ve diyafram ebadı anlamına gelebilir ve bu da karanlık bir civarda noksan aydınlatma sebebiyle bulanık resimlere neden olabilir. HUAWEI P60 Pro, kameranın ışık alımında devrim yaratmak için RYYB SuperSensing sensörüyle beraber çalışan Ultra Aydınlatma Lens Grubunu oluşturmak için optik görüntüleme yolunu yine planladı. Telefoto kamera sisteminde yer alan 3 dingilli hareket kabiliyet olan sensör ile uzun mesafeli çekimlerde yüzde 58 oranında titreşim giderme hüneri de P60 Pro ile sizleri bekliyor.

Artık kullanıcılar, noksan aydınlatılmış iç mekanlarda veya geceleri resim sürüklerken, Yüksek Enerjik Aralıklı HDR resimlerde istedikleri tüm manzaraları sürüklemek için değişik filtrelerle uğraşmak veya ekstra teçhizat ilave etmek zorunda değiller. Hiçbir ayrıntıyı kaybetmeden veya kamera ayarlarının yapılmasını beklemek zorunda kalmadan anı tutmak için anında kamerayı doğrultup çekim yapabilirler.

Telefoto Süper Makro: Sizin Yapmak Zorunda Kalmamanız İçin Uzağa Gider

Ultra Aydınlatma Kamerası aynı zamanda afallatıcı bir biçimde makro resimcilik kamerası olarak da kullanılabiliyor.  Ek bir Uzun Hareketli Kaydırmalı Yakınlaştırma Lens Grubu setiyle beraber planlanan bu ürün, odaklama mesafesinin elastik biçimde hakimiyet edilmesini sağlıyor. Bu da telefoto kameranın uzun mesafeli çekimlerden yakınlaştırılmış makro çekimlere kadar net görüntüleme yapabildiği anlamına geliyor.

SLR Seviyesinde Görüntü Statikleme: Telefoto Sarsıntı Önleyici Sensör

HUAWEI P60 acelesi ayrıca, lensin enerjik hareketi yerine sensörün karşı enerjik hareketini kullanan sektörün ilk Telefoto Anti-Shake Sensör Rotasyonunu da sunuyor. 3 dingilde hareket eden bu sensör ile telefoto çekimler çok daha zaferli neticeler elde etmenizi sağlıyor.

HUAWEI P60 serisinde, sarsıntı önleyici sensör sebebiyle optik mesafe daha kısadır ve balanssız veya titreyen ellerden kaynaklanan çirkin tesirleri ortadan kaldırır. Aynı yanılgı doğruluğu altında, optik görüntü statikleme performansı büyük miktarda iyileştirilmiştir. Resmin merkezinden dört köşesine kadar sarsıntı tedbire meblağlılığı %58 oranında çoğalır.

Süper Ay Görünümü: Gece Semanı Yine Hayal Edin

Yeni Süper Ay Sahnesi, kullanıcılara ayı tertemiz bir ışık altında fotoğraflamak için yeni bir yaratıcı taşıt sunuyor. Fazla yakınlaştırılmış bulanık ay resimlerinin çekildiği günler geride kaldı – Süper Ay Çekimi, gece semanın daha iyi ve daha net çekimlerini üretmek için ayın ayrıntılarını geliştirmek üzere yapay akıl kullanıyor. Gelişmiş odaklama modu ve HDR efektleri ile uslu telefon kamerası, bulunduğunuz yerden ayın doğru ve zengin detaylı bir görüntüsünü yakalayabilir.

Gece resimciliğini seven kullanıcılar bu özelliği sınayabilir ve ayı dramatik şehir siluetleri veya orman siluetleri gibi doğal manzaraların yanına yerleştirebilir. Doğa ve manzara meraklıları artık geçmişte yaşadıkları niteliksiz gece resimlerinden çekinmeden uslu telefon kameralarını gece resim çekimine çıkarabilirler.

HUAWEI P60 Pro Rokoko İnci ve siyah versiyonları 12 GB RAM ve 512 GB depolama alanına sahip, 39.999 TL HUAWEI Online Mağaza üzerinden ön satışa sunuluyor. Huawei uslu telefonun yanında, 2.999 TL kıymetindeki FreeBuds 5 hediye ediliyor. Tanıtıma özel 500 TL sepet indirimi uygulanan modelde ayrıca 1.000 TL ’lik daha indirim kuponu tanımlandı. HUAWEI Online Mağaza üzerinden kullanılabilecek indirim kodu: AP60PRO1000HW.

 

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı