e-Dönüşümde VakıfBank dönemi başlıyor

PAYLAŞ
e-Dönüşümde VakıfBank dönemi başlıyor
  • 0
  • 0
  • 2 dakika da oku
  • +
  • -

Firmaların lüzum dinleyeceği tüm e-mutasyon ürünleri artık VakıfBank ’ta.

VakıfBank ’ın yeni bir çehre, yeni uygulama alanları ve yeni altyapısı ile devreye aldığı e-Mutasyon ürünleri, kullanıcılara dijital kanallardan erişebilecekleri teknik teçhizatı yüksek süratli, meselesiz ve ekonomik bir hizmet sağlıyor.         

Uzun senelerdir alıcılarını yenilikçi ürün ve hizmetlerle geleceğe taşıyan VakıfBank, yeni e-Mutasyon Ürünlerini devreye alarak firmalara e-mutasyon süreçlerinde pratik çözümler sunmaya devam ediyor.

VakıfBank; e-Fatura, e-Defter, e-Defter Gizleme, e-Arşiv, e-Özgür İş Fişi, e-İrsaliye ve  e-Müstahsil Fişi olmak üzere sunduğu yedi ürünü sayesinde, müessesesel şirketlerin yanı gizeme KOBİ ’ler ile mikro ve minik ölçekli şirketlerin de e-Mutasyon sürecini idareyecek. VakıfBank, e-Mutasyon Projesi ile firmaların belge takip sürecini kolaylaştıracak, gizleme ve gizlemeden kaynaklı ek mesullüklerde firmalara pek çok kolaylık sağlayacak. 

VakıfBank, gerekli e-Mutasyon sürecinde firmaların yanındaki en büyük sponsoru olacak

İşletmeler için 2010 ’da yürürlüğe giren e-Mutasyon süreci, 2022 ve müteakip hesap yarıyılları için 3 milyon TL ve üzeri brüt satış hasılatı olan mükelleflere 1 Temmuz 2023 tarihine kadar e-Fatura programına geçişi gerekli hale getirirken, VakıfBank alıcılarına kapsamlı ve kullanıcı arkadaşı bir arayüz sunuyor. Söz mevzusu gereklilikle beraber özellikle mali müşavirler, muhasebeciler ve işletmeler kolay anlaşılır, tüm kanallardan eş anlı erişilebilir ve fiyatsız e-Mutasyon hizmetine VakıfBank alt yapısı ve teminatı ile ulaşım sağlayabilecek. e-Mutasyon sürecinden faydalanan işletmeler, fiyatsız hizmet imkânlarına ek olarak şirketlerinin iş yükünü optimize edebilecek, mali giderlerini eksiltecek ve büyük miktarda rekabet avantajı kazanacak. 

Kurulduğu günden beri cemiyetin her kesiminin gereksinimine müteveccih ürün ve hizmetler sunan VakıfBank, 69 senelik tecrübeyi ile e-Mutasyon Projesi çerçevesinde bir kere daha alıcılarının yaşamını kolaylaştırmaya devam edecek. 

 

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı