eBaseball'un 2023 Olimpiyat Espor Serisi'nde Yarışacak İsimleri Belli Oldu

PAYLAŞ
eBaseball'un 2023 Olimpiyat Espor Serisi'nde Yarışacak İsimleri Belli Oldu
  • 0
  • 0
  • 1 dakika da oku
  • +
  • -

Konami Digital Entertainment B.V. bugün itibarıyla 2023 Olimpiyat Espor Tezsi ’nin beyzbol kategorisinde WBSC eBASEBALL™: POWER PROS ile yarışacak dokuz oyuncuyu duyurdu.

Üzüntüyeler, Mart ve Nisan aylarında 2023 Olimpiyat Espor Serisinin bir parçası olarak hem Japonya ’daki hem de dünya çapındaki oyuncular arasına tertip edildi. Finaller, 22-25 Haziran tarihleri arasında Singapur ’daki Suntec Center ’da tertip edilen Olimpik Espor Haftası esnasında reelleşecek.

Japonya Elemelerinde Tomoki Noguchi Daylami, Takato Fujishima fujito, Hiroki Horiike TAIJYU ve Kazutaka Machida antimon finallerde yer almaya hak kazandı.

Dünya çapındaki Çevrimiçi Elemelerde ilk olarak, ABD ’den Nintendo Switch oyuncusu Jacob Park KangGang ve Çin Taipei ’inden Tayvan PlayStation oyuncusu Wei-Chung Yu Hazuremon nitelikli oldu. Onlara ikinci turda Çin Taipei ’inden Nintendo Switch oyuncusu Chia-Ming Wang CMWANG ve Playstation oyuncusu Po-Yao Hsu DoubleBass eklendi.

2021 Olimpiyat Sanal Tezsi galibi Shoma Mori SHORA otomatik olarak 2023 Olimpiyat Espor Finalleri ’nde yer alma hakkını kazanmıştı. Ev sahibi ülke Singapur ’dan katılacak 10. Oyuncu ise son üzüntüye faalliğinde belirlenecek.

 

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı