En İyi Mobil Güvenlik Çözümü 6. Kez Bitdefender Antivirüs Oldu!

PAYLAŞ
En İyi Mobil Güvenlik Çözümü 6. Kez Bitdefender Antivirüs Oldu!
  • 0
  • 0
  • 4 dakika da oku
  • +
  • -

Bağımsız antivirüs test kuruluşu AV-TEST tarafından sene süresince yapılan testler neticesinde evrensel siber güvenlik lideri Bitdefender Antivirüs, senenin En İyi Android Güvenliği mükâfatını almaya hak kazandı. AV-TEST tarafından yapılan testlerde galibiyetli olan ve bu mükâfatı 6. kere almaya hak kazanan Bitdefender Antivirüs, rakiplerine göre bu alanda da en galibiyetli siber güvenlik çözümü olarak dikkat çekti.

Evrensel siber güvenlik lideri Bitdefender Antivirüs, bağımsız antivirüs test kuruluşu AV-TEST tarafından yapılan testler neticesinde En İyi Android Güvenliği mükâfatını kazandıklarını duyurdu. Bitdefender Antivirüs tarafından geliştirilen Bitdefender Mobile Security, AV-TEST tarafından 2022 seneyi süresince hakikatleştirilen tüm testlerde azami performansı göstererek Android aygıtlar için senenin en iyi güvenlik çözümü seçildi. 17 siber güvenlik çözümü arasında, makûs emelli yazılımları idrak etme, makûs emelleri yazılımlara karşı koruma, performans ve pili yararlı kullanma gibi kategorilerdeki tüm testleri galibiyetle geçen Bitdefender Mobile Security, kullanıcı arkadaşı ara suratı ve yasal uygulamalar hakkında hiç yanlış ihtar vermemesiyle de dikkatleri üzerine çekti.

 

Bitdefender Antivirüs 6. Kere En İyi Android Güvenliği Seçildi

Fertsel ve müessesesel kullanıcılar için mükâfatlı antivirüs ve siber güvenlik çözümleri sunan Bitdefender Antivirüs, bağımsız antivirüs test kuruluşu AV-TEST tarafından yapılan testlerde 6. kere senenin en iyi Android güvenliği seçilerek en galibiyetli siber güvenlik çözümü olarak dikkat çekti. Bitdefender Antivirüs Siber Tehdit İstihbaratı Direktörü Dragos Gavrilut, “AV-TEST tarafından bir kere daha en iyi Android güvenlik çözümü seçilmekten onur dinliyoruz.” ifadelerinde bulunurken AV-TEST CEO ’su ve CTO ’su Maik Morgenstern ise “Bitdefender, her sene test ettiğimiz mobil güvenlik çözümleri arasında performans ve kullanılabilirlik açısından mükemmelliğini ispatladı. Bitdefender Mobile Security, mobil makinenin performansını meselesiz bir biçimde gözetebiliyor. Makûs emelli yazılımları yasaklama mevzusundaki inanılmaz marifeti sayesinde Bitdefener Mobile Security, hakikatleştirdiğimiz testlerde en galibiyetli neticeleri alarak 6. kere En İyi Android Güvenliği seçildi.” açıklamasında bulundu.

Bitdefender Mobil Güvenlik Çözümlerinde Mükemmelliğini İspatladı

Android aygıtların güvenliğini sağlayabilmek için antivirüs yazılımlarına çok büyük bir gereksinim dinlendiğini vurgulayan Bitdefender Antivirüs ’şan Türkiye distribütörü Laykon Bilişim ’in Harekât Direktörü Alev Akkoyunlu “Siber ataklar her geçen gün çoğalıyor ve çok daha karışık hale geliyor. Özellikle mobil kullanıcı rakamının çoğalmasına paralel olarak bu alana müteveccih siber hamlelerde de gözle görülür bir çoğalış söz mevzusu. Siber saldırganlar, sosyal mühendislik, kimlik avı hücumları ve ajan yazılımlar gibi pek çok usulle kullanıcıların şahsi bilgilerini ele geçiriyor. Kullanıcıların, siber kabahatlilerin Android makinelere müteveccih hücumlarından korunabilmesi ve şahsi bilgilerin güvenliğini sağlayabilmeleri için müracaat eteceği en ideal çözümün emin bir antivirüs yazılımı kullanmak olduğunu söyleyebiliriz.” ifadelerinde bulundu. Akkoyunlu, “Sektörün ilk hakikat zamanlı sohbet gözetmesi özelliğiyle Bitdefender Mobile Security, öğrenilen veya meçhul makûs emelli yazılımlara ve mobil anlık iletileşme uygulamaları aracılığıyla sevk edilen iletişim tabanlı hücumlara karşı üstün bir koruma sunuyor. Ayrıca her kullanıcımıza fiyatsız sunduğumuz VPN ile sanal civarda tehlikesiz kalmak muhtemel oluyor. Mobil makinelere müteveccih sunduğumuz güvenlik sayesinde AV-TEST tarafından hakikatleştirilen çalışmalarda elde ettiğimiz bu zafer, siber güvenlik alanında mobil tabanlı en iyi gözetmeyi sağladığımızı bir kere daha kanıtladı.” açıklamasında bulundu.

 

Kaynak: adamnedio.com