Feryal Sepin'in Yeni Şarkısı “Yok Tabi” Şimdi Dinleyicilerle Buluştu!

PAYLAŞ
Feryal Sepin'in Yeni Şarkısı “Yok Tabi” Şimdi Dinleyicilerle Buluştu!
  • 0
  • 0
  • 2 dakika da oku
  • +
  • -

Ünlü şarkıcı Feryal Sepin, uzun bir bekleyişin ardından coşkuyla beklenen bu yazın en çok dinlenecek şarkısı “Yok Tabi”yi müzikseverlerle buluşturdu. Lafları ve müziği galibiyetli müzisyenler Doğanay Karadeniz ve Berat Kaya ’ya ait olan şarkının aranjesi ise akılda müzisyen Mustafa Ceceli ’ye ait.

”Yok Tabi” ismini taşıyan bu etkileyici şarkı, Feryal Sepin ’in güçlü yorumuyla hayat buluyor. Feryal Sepin ’in kendine özgü vokal tonu ve duygusal yaklaşımı, şarkıya derinlik kazandırıyor ve dinleyicileri müziğin sihirli dünyasında bir yolculuğa çıkarıyor.

Mahzen Media yaftasıyla yayınlanan ve 110 milyon dinlenmeye erişen “Karalaya Karalaya”nın ardından “Yok Tabi”, dinleyicilere unutulmaz bir tecrübe sunuyor. Şarkının etkileyici melodileri, güçlü lafları ve Mustafa Ceceli ’nin galibiyetli aranjesi, müzikseverleri kendine sürüklüyor ve onlara duygusal bir bağ kuruyor.

Deniz Akel ’in rejisörlüğünü üstlendiği şarkının klibi de büyük bir alkışla karşılanıyor. Hakan Kaftanoğlu ’nun görüntü rejisörlüğünü üstlendiği klip, görsel bir şölen sunuyor ve şarkının anlatımını destekleyen özgün bir atmosfer yaratıyor.

Prodüktörlüğünü Tolga AYKUT ’un üstlendiği “Yok Tabi”, müzikseverlere enerji dolu bir tecrübe yaşatmayı amaçlıyor.

Feryal Sepin ’in “Yok Tabi” isimli yeni şarkısı, müzikseverler arasında büyük bir coşku yaratmış vaziyette. Bu galibiyetli çalışma, Feryal Sepin ’in müzikal kariyerine yeni bir soluk getirirken, dinleyicilerine unutulmaz bir müzik tecrübeyi sunmayı kastediyor. Şarkının yayınlanmasıyla beraber herkesi neşeli dinlemeler bekliyor!

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı