FIFA Kadınlar Dünya Kupası 2023 FIFA 23'e Geliyor!

PAYLAŞ
FIFA Kadınlar Dünya Kupası 2023 FIFA 23'e Geliyor!
  • 0
  • 0
  • 2 dakika da oku
  • +
  • -

Yeni aktüelleme ile beraber kupa mücadelesine hak kazanan 32 ekipten birinin yıldız oyuncusu olarak ekibinizi galibiyete taşıyacaksınız!

EA SPORTS, FIFA Bayanlar Dünya Kupası Avustralya ve Yeni Zelanda 2023 tanıtımı ile beraber Avustralyalı ulusal oyuncu Sam Kerr ’in ön tasarıda olduğu yeni görseller yayınladı. “EA SPORTS FIFA Women ’s World Cup 2023” aktüellemesi, Haziran ayının sonunda parasız bir içerik olarak yayınlanacak ve oyuna* bir hayli coşku verici reyin modu ilave edecek.

FIFA Bayanlar Dünya Kupası 2023 içeriğinin en ehemmiyetli özelliklerinden bir tanesi “Lead Your Country” modu. Bu reyin tipinde ülkenizi, kendinize bir avatar yaratma seçeneğiyle zafere taşımaya çalışacaksınız. Bu büyük aktüelleme ile beraber oyuna ilave edilecek olan tüm reyin modları ise şu biçimde:

 

Lead Your Country: Ülkesini galibiyete taşımaya çalışan bir oyuncunun rolünü almanızı sağlayan bu tertemiz reyin modu ile kendinizi FIFA Bayanlar Dünya Kupası 2023 ’şöhret yıldızı olarak taçlandırabileceksiniz. Dilerseniz var olan bir oyuncunun rolünü üstlenebilecek, dilerseniz de kendi avatarınızı yaratıp FIFA Bayanlar Dünya Kupası ’na isminizi yazdırabileceksiniz. Maçların ardından ülkenizi kupaya götürme yolunda, seçtiğiniz oyuncuyu veya tüm ulusal ekibi hakimiyet etme seçeneği sizin elinizde olacak.
 

Tournament Mode: Ülkenizin geleceğini yazmanıza izin veren tek oyunculu bu turnuva modunda, 32 ülkeden birini seçerek ekibinizi galibiyete taşıyabileceksiniz.
 

Kick Off: Bir Grup Aşaması veya Üzüntüye Turu maçında, 32 ülkeden ikisini seçerek, yerel olarak dostlarınızla veya suni akla karşı oynayabileceksiniz.

FIFA Bayanlar Dünya Kupası 2023 içeriği bu reyin modlarına ek olarak, kupa mücadelesinde olmaya hak kazanan 32 ülke, özel stadyum elbiseleri, sinematikler, maç sunumları, özel yorumlar ve finalin kazananının kaldıracağı kupa ile beraber muhteşem bir FIFA tecrübeyi sunmak için hazırlanıyor.

EA SPORTS ve Electronic Arkasıs imzalı FIFA 23 şu anda PlayStation 5, Xbox Series X|S, PC, PS4 ve Xbox One için satışta.

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı