GeForce NOW “Yüzüklerin Efendisi: Gollum”da dahil olmak üzere 16 Yeni Oyunla Ortalığı Karıştırıyor

PAYLAŞ
GeForce NOW “Yüzüklerin Efendisi: Gollum”da dahil olmak üzere 16 Yeni Oyunla Ortalığı Karıştırıyor
  • 0
  • 0
  • 4 dakika da oku
  • +
  • -

Daedalic aksiyon – serüvensı, bu hafta iki başlıkla başlayan büyük bir aylık bulut oyununa liderlik ediyor.

Mayıs ayında daha fazla reyin geliyor! 

GFN Perşembe; bu hafta daha yeni desteklenen iki oyunla ve Yüzüklerin Efendisi: Gollum ’da dahil olmak üzere, bu ayın içinde daha sonra gelecek olan 16 tane daha oyunla yaza erken başladı. 

Altı aylık öncelikli azalıklara ait Sınırlı süreli indirim avantajından yararlanmayı unutmayın. Öncelikli aboneler, tümü basmakalıp maliyetin %40 ’ına olmak üzere, bulut reyin sunucularına daha süratli ulaşımın yanı sıra desteklenen oyunlarda RTX ON için destek de alıyorlar. Ama çabuk edin, bu öneri 21 Mayıs Pazar günü sona eriyor.

Mayıs ayındaki cümbüş burada bitmiyor!

Hemen GeForce NOW library ‘ye katılarak, Xbox oyunlarına ait daha fazla haber için takipte kalın.

Saklamaya gerek yok — Daedalic Entertainment ’ın Yüzüklerin Efendisi: Gollum 25 Mayıs Perşembe günü piyasaya sürüldüğünde GeForce NOW ’a geliyor.

Aksiyon – serüven oyunu ve epik interaktif tecrübe, Yüzük Kardeşliğinde anlatılan hadiselere paralel olarak hakikatleşiyor. Riskli yolculukta Gollum olarak oynayın ve Orta Dünyadaki en güçlü şahsiyetleri nasıl alt ettiğini bilin.

Mordor dağlarına tırmanın, Kuytuormanda saklıca gezin ve güç seçimler yapın. Kim galip gelecek: Açıkgöz Gollum mu ya da masum Smeagol mı? Öncelikli ve En Üst Düzey Aboneler epik öyküyü Suni Zihin AI destekli yüksek nitelikte grafiklere müteveccih RTX ışın izleme ve DLSS teknolojisinin desteğiyle, sekiz saate varan seanslarla neredeyse her aygıtta canlı yayınlar ile tecrübeleyebilirler. Bugün tümünün üzerinde olan bir bulut reyin azalığı ile Üst Düzey Olun.

Mayıs Ayı Reyin Ayı

Mayıs ayı geldi ve bu da GeForce NOW kitaplığına katılan daha fazla en iyi reyin anlamına geliyor.

Age of Wonders 4, Paradox Interactive ’in uzun süredir beklenen devam oyunu. 4x stratejisinin ve sıraya dayalı dövüşün karışımıyla, aboneler yeni sihirli alemleri keşfedebiliyor ve genişleyen imparatorluklarla beraber gelişen tasarımlarının bir fraksiyonuna hükmedebiliyor. Her kısımda savaşın ve imparatorluğunuzu müthişliğe taşıyın.

Bu hafta, buluta katılan iki yeni oyuna liderlik ediyor:

Age of Wonders 4 Steam ’de yeni sürüm Showgunners Steam ’de yeni sürüm

Sonrasında, Mayıs ayında çıkacak olan yeni oyunlara göz atın:

Occupy Mars: The Game Steam ’de yeni sürüm, 10 Mayıs TT Isle of Man: Ride on the Edge 3 Steam ’de yeni sürüm, 11 Mayıs Far Cry 6 Steam ’de yeni sürüm, 11 Mayıs Tin Hearts Steam ’de yeni sürüm, 16 Mayıs The Outlast Trials Steam ’de yeni sürüm, 18 Mayıs Warhammer 40,000: Boltgun Steam ’de yeni sürüm, 23 Mayıs Blooming Business: Casino Steam ’de yeni sürüm, 23 Mayıs Railway Empire 2 Steam ’de yeni sürüm, 25 Mayıs The Lord of the Rings: Gollum Steam ’de yeni sürüm, 25 Mayıs Above Snakes Steam ’de yeni sürüm, 25 Mayıs System Shock Steam ’de yeni sürüm, 30 Mayıs Conqueror ’s Blade Steam Lawn Mowing Simulator Steam Patch Quest Steam The Ascent Steam

Nisan İlave Etmeleri

Nisan ayında duyurulmuş olan 23 reyin vardı ve 1600 oyundan fazlasına sahip GeForce NOW kütüphanesine sekiz reyin daha katıldı:

F1 2021 Steam Farlight 84 Steam MORDHAU Epic Games Store Epik Oyunlar Mağazası Resident Evil 2 Steam Resident Evil 3 Steam Resident Evil 7 Biohazard Steam Shadows of Doubt Steam ’de yeni sürüm The Swordsmen X: Survival Steam ’de yeni sürüm

Poker Club ne yazık ki teknik sorunlar sebebiyle Nisan ayında ilave edilemedi. Tin Hearts Nisan ayında gelmedi ve piyasaya sürülme tarihindeki bir farklılık sebebiyle Mayıs ayında listeye ilave edildi.

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı