GeForce Oyuncuları F1Ⓡ 23 için Oyuna Hazır

PAYLAŞ
GeForce Oyuncuları F1Ⓡ 23 için Oyuna Hazır
  • 0
  • 0
  • 3 dakika da oku
  • +
  • -

NVIDIA, 16 Haziran tarihinde NVIDIA DLSS 2 ve NVIDIA Reflex yardımıyla piyasaya sürülecek olan F1Ⓡ 23 için  yeni bir GeForce Game Ready sürücüsünü duyurdu. 

 Bu yeni Game Ready sürücüsü, GeForce RTX oyuncularını Aliens: Dark Descent için oyuna hazır hale getirecek ve 8 yeni G-SYNC Geçimli reyin ekranını destekleyecek, ayrıca 7 yeni GeForce Experience Optimal Ayarları kapsayacak.

 

F1 23 için Oyuna Hazır

GeForce RTX kullanıcıları NVIDIA DLSS 2 yardımı sayesinde daha yüksek kare süratlerine erişebilecek. Ayrıca oyuna, çıkışının sonrasında gelecek bir güncellemeyle NVIDIA Dayanağı Da ilave edilecek. 

GeForce RTX ekran kartlarına sahip oyuncular, GeForce RTX GPU ’ların her birindeki özel ray tracing çekirdekleri sayesinde ışın izleme yansımalarını ve gölgeleri aktive ettikleri vaziyette dahi olası olan azami kare hızını ulaşabilecekler. Üstelik NVIDIA Reflex sayesinde GeForce GTX 900 Acelesi ve sonrasında çıkan serilere sahip oyuncular F1Ⓡ 23 ’ü hiç olmadığı kadar gerçekçi oynama uğruna sahip olacak. 

F1Ⓡ 23, 2023 FIA Formula One Dünya Şampiyonası™ için tüm ekipleri, sürücüleri ve pistleri kapsıyor; bunlar arasında büyük coşku uyandıran Las Vegas Grand Prix ve Losail International Circuit, Katar da bulunuyor. Aynı zamanda reyin, oyuncuları yarışın ötesine götürüp bir F1 sürücüsünün hayatına daha yakından bakmalarını sağlayan, öykü tabanlı Braking Point ’in dönüşüyle oyunculara kendi öykülerini yaratma ihtimali tanıyor. 

Game Ready Güncellemeleri ve Dahası

Aliens: Dark Descent için gereken sürücü.  Yeni Game Ready Sürücüsü, 8 yeni G-SYNC Geçimli monitörü destekliyor: Asus PG38UQ Asus VG27AQ3A Asus VG279QM1A Asus VG27AQML1A LG 27GR83Q LG 32GR93U Panasonic MZ1500 Panasonic MZ980 Yeni Game Ready Sürücüsü, GeForce Experience ’ın ideal ayarlarını 7 yeni oyuna uyarlıyor:  Diablo IV Starship Troopers: Extermination Street Fighter 6 System Shock The Lord Of The Rings: Gollum The Outlast Trials Voidtrain

 

Game Ready Sürücüler Hakkında

GeForce Game Ready Sürücüleri, oyunculara en hoşlandıkları oyunlar için en iyi tecrübeyi sunuyor, zira geliştiricilerle iş birliği içinde çalışarak maksimum performans ve güvenilirlik için binlerce masaüstü ve dizüstü bilgisayar ekipman yapılandırmasında kapsamlı bir biçimde test edilmiştir.

NVIDIA ’nın Game Ready Driver programı, olası olan en iyi reyin tecrübesini sağlamak için sıfırdan bir yöntem olarak oluşturuldu. Bu program, reyin geliştiricileri ile bir sinerji yaratarak, yayın evveli reyin yapılarının ve sürücülerinin kumpaslı olarak değiş tokuş edilmesini sağlar. NVIDIA Optimizasyonları bulmak ve meseleleri çözmek için geliştiricilerle beraber çalışıyor ve hem oyunun hem de Game Ready Driver ’ın başlangıçta azami nitelik ve performansı sunmasını sağlamak için yapıları buna göre tekrarlıyor.

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı