GeForce Oyuncuları, 'Marvel's Midnight Suns', 'HITMAN 3' için yeni GeForce Game Ready Sürücüsü ile DLSS Aktüellemelerine Hazır

PAYLAŞ
GeForce Oyuncuları, 'Marvel's Midnight Suns', 'HITMAN 3' için yeni GeForce Game Ready Sürücüsü ile DLSS Aktüellemelerine Hazır
  • 0
  • 0
  • 2 dakika da oku
  • +
  • -
İçeriği Oyla

NVIDIA bugün piyasaya sürülen Game Ready Sürücüsü ’nde Marvel ’s Midnight Suns için GeForce ekran kartı kullanan sistemlerini ve yakında Marvel ’s Midnight Suns, HITMAN 3 ve Deliver Us Mars ’ta gelecek DLSS 3 aktüellemelerinin eklenmesini optimize ediyor.

Sürücü ayrıca Dead Space ve DLSS için ilk gün desteği kapsayan Forspoken gibi yeni sürümler için ön sürüm optimizasyonları da sunuyor.

Marvel ’s Midnight Suns, DLSS 3 Güncellemesine 26 Ocak ’ta Sahip Olacak

Geçtiğimiz ay piyasaya sürülen ve oldukça alkış toplayan Marvel ’s Midnight Suns, PC ’de DLSS 2, ışın izlemeli yansımalar ve ışın izlemeli etraf oklüzyonu için destek alıyor. 26 Ocak ’taki PC sürümü, NVIDIA DLSS 3 ’nam eklenmesiyle daha da iyi hale geliyor ve GeForce RTX 40 Serisi oyuncuları için performansı artırıyor.

Hitman 3, DLSS 3 Güncellemesine 26 Ocak ’ta Sahip Olacak

Ayrıca 26 Ocak ’ta, HITMAN 3, HITMAN World of Assassination oluyor ve geliştirici IO Interactive ’in Access Pass sistemi aracılığıyla HITMAN 1 ve HITMAN 2 içeriğine ulaşımını da kapsayacak. HITMAN 3 ’e halihazırda sahip olan kullanıcılar, tüm platformlarda HITMAN World of Assassination ’a ücretsiz bir aktüellemeyle ulaşım sağlayabilecek.

Aynı zamanda, Hitman 3 için yeni bir reyin güncellemesi yayınlanacak ve DLSS 3 ’ü de destekleyecek. Reyin halihazırda DLSS 2 ve ışın izleme desteklerine sahip. GeForce RTX 40 Serisi oyuncularının performanslarını yapay akıl ile artırmalarına imkân tanıyor. 

DLSS Destekli Oyunlarla Oyuna Hazır 

Game Ready Sürücüler, en son sürümleri ve en yeni başlık aktüellemelerini desteklemek için optimizasyonlar, geliştirmeler ve daha fazlasını kapsıyor. NVIDIA yeni sürücüsünde, merakla beklenen birkaç sürümü destekleyecek ve oyunculara GeForce RTX grafik kartlarında, masaüstü bilgisayarlarda ve dizüstü bilgisayarlarda reyin oynarken muhtemel olan en iyi tecrübeyi sunuyor. Bu sürücü şunlar için optimizasyonlar kapsıyor:

Dead Space, 27 Ocak ’ta DLSS 2 ile piyasaya sunuluyor Deliver Us Mars, DLSS 3, NVIDIA Reflex ve ışın izleme ile 2 Şubat ’ta çıkıyor Forspoken, DLSS 2 ile 24 Ocak ’ta piyasaya sürülüyor

 

Kaynak: adamnedio.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir