HONOR, MAGIC 5 PRO ile standartların ötesinde!

PAYLAŞ
HONOR, MAGIC 5 PRO ile standartların ötesinde!
  • 0
  • 0
  • 3 dakika da oku
  • +
  • -

Bir telefondan daha aşırısı…

Geliştirdiği üst düzey Ar-Ge çalışmaları sayesinde yeniliklere liderlik eden teknoloji devi HONOR, üst segment harekâtçısı, eşsiz resim niteliği ve güçlü pile sahip modeli Magic 5 Pro ile standartların çok ötesinde bir teknoloji sunuyor.  

Ar-Ge yatırımlarıyla beraber evrensel pazarda çok süratli bir biçimde gelişmeye devam eden HONOR, vizyonu yönünde geliştirdiği ürünler ile bir hayli kullanıcı tarafından yüksek arz görmeye devam ediyor. 

Güçlü Ar-Ge çalışmalarının bir yansıması

Üst düzey Ar-Ge gücünün zaferli bir çıktısı olan HONOR Magic 5 Pro, kullanıcısına sunduğu özellikler sayesinde standart kalıpların ötesine geçmeyi muvaffak oldu. 6,81 inç QHD+ LTPO OLED 120 Hz. ekran niteliğine sahip olan HONOR Magic 5 Pro, alanında bir ilk olarak ekstra kuvvetlendirilmiş 5100 mAh ’lık pili ile kullanıcısına uzun müddet yetecek batarya ömrü sunuyor. Yalnızca bir telefon olmaktan da ileriye geçen HONOR Magic 5 Pro, 50 MP + 50 MP + 50 MP + 3D TOF özelliklerine sahip arka kamerası ve 12 MP + 3D TOF özelliklerine sahip ön kamerası ile kullanıcılarını üst düzey çekim niteliği ile buluşturuyor. 4K HDR10 video çekim niteliği ve 10 bit ve FHD/23 FPS film modu ile kullanıcısının en özel anlarını üst düzey çekim niteliği ile ebedileştiren HONOR Magic 5 Pro, Snapdragon 8 Gen 2 harekâtçısının sağladığı performansı karşısında kullanıcılarında iz vazgeçiyor.

Üstün teknoloji 

Geliştirilmiş kamerasıyla kullanıcılarına eşsiz resim ve video çekim tecrübeyi sunan HONOR Magic 5 Pro, 4k/30FPS performansı ile geniş açı ve gece modunda eşsiz çekim tecrübesini kullanıcıları ile buluşturuyor. 3.5x, 10x, 50x ve 100x yakınlaştırılabilen kamerası en ince ayrıntılandırmaları bile kullanıcısının gözleri önüne seriyor. Adreno 740 grafik kartına ve 12GB hafıza kapasitesine sahip olan HONOR Magic 5 Pro, içeriğindeki teçhizatlar sayesinde kullanıcılarına harika bir performans sunuyor. 

Pazarda sihrime gayeyi 

Ar-Ge çalışmalarının ışığında reelleştirdiği yenilikçi ürün portföyünü her geçen sene geliştiren HONOR, 3 sene içerisinde pazar hissesini ciddi bir biçimde çoğaldırmayı kastediyor. Alanında yeni olan bir hayli teknolojik büyümeye liderlik etmesi ve ileriye dönük teknolojileri sayesinde kullanıcılarının yaşam niteliğini de kuvvetlendirmeyi muvaffak oluyor. Çalışanlarının yüzde 25 ’inin Ar-Ge çalışmalarında vazife aldığı
 HONOR, bu alana yaptığı yatırımlarla kısa zamanda Çin ’de Ar-Ge çalışmalarına en çok yatırım yapan işletmeler arasında 6. sırada yerini almayı muvaffak oldu. Bu alanda hiç görülmemiş bir performansla evrensel pazardaki gayelerine emin adımlarla ilerlemeye devam ediyor.

 

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı