HUAWEI MateBook X Pro, HUAWEI Online Mağazası'nda Satışta

PAYLAŞ
HUAWEI MateBook X Pro, HUAWEI Online Mağazası'nda Satışta
  • 0
  • 0
  • 2 dakika da oku
  • +
  • -

HUAWEI, MateBook Çabuksu ’nin estetik tasarımını, yenilikçiliğini ve uslu Deoksirübo Nükleik Asit ’sını servet alan en yeni hafif amiral gemisi dizüstü bilgisayar olan yeni nesil HUAWEI MateBook X Pro ’yu Türkiye ’de satışa sundu. HUAWEI MateBook X Pro, HUAWEI Asıl Renkli FullView Ekran ve uslu büro tecrübesini yeni doruklara taşıyacak güçlü ve sezgisel, Süper Dayanağı da dahil olmak üzere yeni ve geliştirilmiş özelliklerle piyasaya çıkıyor.

Hudutları bir defa daha zorlayan yeni nesil HUAWEI MateBook X Pro, yüzde 92,5 ekran gövde oranına sahip 14,2 inç HUAWEI Asıl Renkli FullView Ekran ile donatıldı. 90 Hz ’e kadar yenileme süratini ve 10 noktalı çoklu değmeyi dayanaklarken, neşeli bir izleme tecrübeyi için canlı renkler sunan HUAWEI MateBook X Pro, büro işleri ve ötesinde gereksinim dinlenen güçlü performansı sunmaya müteveccih planlandı. HUAWEI MateBook X Pro, kullanıcıların meselesiz iş birliği için birden fazla makineyi birbirine bağlaması güzergahında daha sezgisel bir yol sunan Süper Aygıt ’ı da barındırıyor. Ayrıca yeni HUAWEI Free Touch dokunmatik yüzey, yeni amiral gemisi dizüstü bilgisayarın sunduğu kullanıcı tecrübesini daha da yükseltiyor.

 

HUAWEI Asıl Renkli FullView Ekran

HUAWEI ’nin amiral gemisi dizüstü bilgisayarı olarak konumlandırılan yeni HUAWEI MateBook X Pro, tertemiz bir tasarımda tertemiz tecrübeler sunuyor. Yüzde 92,5 ekran-gövde oranına sahip yeni HUAWEI Asıl Renkli FullView Ekran ile donatılan bu ekran, çekici bir izleme tecrübesini kolaylaştıran geniş bir ekran alanı sağlıyor. Ekran ayrıca, görüntülerdeki tüm detaylara dikkat toplamak için inç başına 264 piksel yoğunluğu ile 3120×2080 ’e kadar yüksek çözünürlüğü destekliyor. Yeni HUAWEI MateBook X Pro, aynı zamanda HUAWEI ’nin P3 renk gamını ve 1,07 milyar rengi destekleyen ilk dizüstü bilgisayarı. Fabrika kalibrasyonu, kullanıcıların her türlü esini yaşama geçirmelerine takviyeci olmak için her oturumun hem P3 hem de sRGB renk gamında ΔE<1 olmasını sağlıyor.

HUAWEI MateBook X Pro ’nun ekranı, daha akıcı bir görsel tecrübe için 90 Hz ’ye kadar yenileme süratini destekliyor. Ayrıca Çift Renk Gamı Sertifikasyonu ile TÜV Rheinland Pro Düzey Renk Doğruluğunu ve VESA DisplayHDR 400 sertifikasına da sahip. 500 nit ’lik parlaklığı ve 1500:1 ’lik kontrast oranını destekleyen ekran ile ton farklılıkları da hakikatine uygun olarak yine üretiliyor.

HUAWEI MateBook X Pro, daha rahat bir tutuş sağlamak için daha yumuşak kıvrımlar ve yeni form etkeni ile bir süper arabadan esin alan yeni bir görünüme sahip. Yandan bakıldığında, bu yeni tasarım dizüstü bilgisayarın şık ve ince özelliklerini vurguluyor.

 

İnanılmaz performans

Hafif ve ince gövdesine karşın HUAWEI MateBook X Pro, ciddi bir performans sunuyor. Kullanıcılar daha zorlu görevler için performans çoğalışı sağlamak üzere CPU termal tasarım eforunu TDP 30W ’a yükselten Performans Moduna ulaşmak için Fn+P klavye kısayoluna da basabilirler. HUAWEI MateBook X Pro, 16 GB LPDDR4x hafıza kapsar ve son derece süratli okuma ve yazma süratleri için 1 terabayta kadar NVMe PCIe SSD ile yapılandırılabilir. Bu performans, iki yeni HUAWEI Shark Fin fanından ve dizüstü bilgisayarı aynı anda serin, suskun ve güçlü yakalamak için arka tasarıda çalışan yeni ultra ince buğu odası soğutma sisteminden oluşan yeni bir soğutma ikilisi tarafından sağlanıyor.

Makinenin kalbinde bulunan yenilenmiş 13. Nesil Intel Core i7-1360P operasyoncu, tümleşik Intel Xe Iris grafik yongasını da kapsıyor. Bir evvelki jenerasyona göre %117 ’ye varan performans çoğalışı sağlayan sistemin Intel EVO platform sertifikası da var.

HUAWEI MateBook X Pro, arka arkaya yerleşik planlanmış woofer ’lara sahip HUAWEI SOUND 6 hoparlörlerle donatıldı. Kombine olarak ses sistemi, dinleme tecrübesini daha da yükseltmek için çekici pespaye sesler ve pak yüksek tonlar sağlayabilir. Ses sistemi, 3D surround sesi genişletmek için HUAWEI ’nin ses yapılandırma algoritmalarıyla geçimli çalışır ve tecrübeye derinlik katar. Yeni amiral gemisi dizüstü bilgisayar ayrıca, beş metrelik bir yarıçap içinde 360 derecelik ses alımını desteklemek için kenarları süresince yeni bir tasarımda tertip edilmiş dört mikrofona sahip. Mikrofonlar, civar seslerini ve yankılanmayı faal bir biçimde en aza indiren AI hengame yasaklama algoritmaları ile kuvvetlendirilmiştir, böylece kullanıcılar arama yaparken her zaman en iyi biçimde ses iletirler.

 

Süper Aygıt: Çek bağlan

HUAWEI MateBook X Pro, kullanıcıların dizüstü bilgisayarıyla diğer makinelere bağlamalarına müteveccih daha uygun bir yol sağlamak için Süper Makineyi destekliyor. Eşleştirmeyi başlatmak için, kullanıcıların sağ alt köşedeki Hakimiyet Oturumu sembolüne tıklamaları ve ardından diğer aygıtların sembollerini PC sembolüne doğru çekmeleri yeterli. Bu kolay eşleştirme yolu, birden fazla makineyi bağlamayı hiç olmadığı kadar sezgisel hale getiriyor.

Kullanıcılar, yeni nesil HUAWEI MateBook X Pro ’nun mobil uygulama ekosistemine dahi ulaşabilir. Gerçekten entegre bir çapraz platform stilinde, dizüstü bilgisayar Android Uygulamaları ile geçimlidir ve kullanıcıların her iki dünyanın da en iyisinin sevincini çıkarmasına imkân tanıyor.

HUAWEI MateBook X Pro ayrıca bir HUAWEI mahsulünde şimdiye kadarki en güçlü ve kapsamlı tüm senaryo tecrübesini sunuyor. Telefonlar, tabletler, monitörler de dahil olmak üzere diğer HUAWEI mahsulleriyle meselesiz bir biçimde iş birliği yapma marifeti ile kullanıcılar, sahip oldukları değişik HUAWEI aygıtlarından rastgele birinde anlık ilhamlarını tutabilir ve içerik, bunların tümü arasında meselesiz bir biçimde senkronize edilir. Uslu telefonlarla Çoklu Ekran İş Birliği artık üç adede kadar faal pencereye izin vererek inanılmaz çoklu görev performansı sunar. Seçenek olarak, kullanıcılar uslu telefon dosyalarını dizüstü bilgisayarda açabilir ve doğrudan farklılık yapabilir.

Çoklu Ekran İş Birliği sayesinde, kullanıcılar bir HUAWEI tableti HUAWEI MateBook X Pro ’ya bağlayabilir ve tableti bir çizim defteri veya ikinci bir ekran olarak ya da sadece çek ve vazgeç dosya aktarımları için kullanabilirler. HUAWEI MateBook X Pro, HUAWEI MateView ’a kablosuz veya kablolu olarak da bağlanabilir. Gelecekteki aktüellemeler, kullanıcıların yeni tüm senaryo tecrübelerinin sevincini çıkarması için daha da fazla irtibat alternatifi sunacak.

 

Yaşamı kolaylaştıran uslu teknolojiler

HUAWEI MateBook X Pro, fareyi kullanmaktan dahi daha üstün bir etkileşim tecrübeyi sunan altı yeni sezgisel hareketi destekleyen yeni ve geliştirilmiş HUAWEI Free Touch özelliğine sahip. HUAWEI Share irtibat alanı da dokunmatik yüzeye yerleştirilmiştir. Kullanıcılar, bir HUAWEI uslu telefona hafifçe değerek iki aygıt arasında Çoklu Ekran İş Birliğini başlatabilir.

Bir iş dizüstü bilgisayarı olarak HUAWEI MateBook X Pro, süratli ve kolay tek adımlı seans açma için surat tanıma ve parmak izi okuyucusu olan Parmak İzi Efor Düğmesini yardımlar. HUAWEI MateBook X Pro tatmin edici, dokunsal bir yazma tecrübeyi sağlamak için ultra ince dizüstü bilgisayarlar arasında ender görülen 1,5 mm tuş hareketi özelliğine sahip harika bir klavyeye sahiptir.

HUAWEI MateBook X Pro, 6.999 TL ’ye varan MatePad SE 54 GB, Swift sırt çantası, AX2 Router ve CD23 bluetooth fare armağanları ile beraber 49.999 TL maliyetle HUAWEI Online Mağaza üzerinden satışa sunulurken, 1.000 TL sepet indirimi ve 1.000 TL kupon indirimi AMBXPRO1000HW sağlanıyor. HUAWEI Online Mağaza ayrıca eşin maliyetine vade farksız Olanağı Da sunuyor.

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı