HUAWEI Watch 4 Pro: Tek Dokunuşla Sağlık Analizi ile Çok Yönlü Premium Akıllı Saat

PAYLAŞ
HUAWEI Watch 4 Pro: Tek Dokunuşla Sağlık Analizi ile Çok Yönlü Premium Akıllı Saat
  • 0
  • 0
  • 7 dakika da oku
  • +
  • -

HUAWEI WATCH 4 ve WATCH 4 Pro, amiral gemisi bir uslu saatin ne olabileceğinin hudutlarını zorluyor. Yeni seri, en gelişmiş sağlık yönetimi özellikleri koliyi ile birinci sınıf fütüristik estetik tasarıma sahip. Bu uslu saat ile kullanıcılar sağlıklarını şık bir biçimde idareyebilir ve kendilerine özenli bir biçimde bakma mevzusunda daha proaktif olabilirler.

 

HUAWEI WATCH 4 Serisi ’nde standart olarak bulunan TruSeen 5.0+ kalp atış sürati izleme özelliğine sahip tıbbi sınıf EKG ve 8 kanallı optik kalp atış sürati sensörü, aritmi, kalp ritmi ve nabız kumpası gibi kalp sıhhati göstergelerinin doğru bir biçimde izlenmesini sağlıyor. Bu gelişmiş teknoloji, muhtelif neticelerin alıngan EKG tahlilini sağlayarak kullanıcıları kumpassız kalp atışı ve arteriyel sertlik gibi kalple alakalı ehemmiyetli tehlikelere karşı uyarıyor.

 

Erken akciğer işlev bozukluğu bulguları genellikle tespit edilmez, ancak HUAWEI WATCH 4 Serisi yeni Solunum Hakimiyeti ile bu meseleyi ele alıyor. Solunum sürati, SpO2 aralığı ve öksürük sesleri gibi nesnel göstergeler, sigara içme veya hava lekeliliği gibi tehlike bilgileriyle beraber, patentli bir solunum spektrumu inceleme algoritması desteğiyle akciğer sıhhatini değerlendiriyor. Yeni tanıtılan HUAWEI Sağlık Uygulaması, değerlendirme neticelerine ve özel nasihatlere kolay ulaşım sağlayarak kullanıcıları önleyici ihtiyatlar alma ve akciğerlerini korumu konusunu kuvvetlendiriyor.

 

HUAWEI WATCH 4, HUAWEI TruSleep 3.0 ile gelişmiş uyku izleme özelliğine de sahip. Uyku takibinde geliştirilmiş doğrulukla, kullanıcının uyku vaktini otomatik tespit etme ve beden hareketi, kalp atış sürati ve HRV ’ye dayalı çoklu fizyolojik parametreleri inceleme ederek uyku ve şekerlemelerin hafif uyku, derin uyku, REM ve kurnazlık dahil kapsamlı uyku yapısını sunma hünerine ek olarak uykunuzun niteliğini de kaydediyor.

 

Üst düzey kullanıcı tecrübeyi sunan birinci sınıf malzemeler ve tasarım

HUAWEI WATCH 4 Pro, uslu saate lüks bir his veren havacılık sınıfı titanyum kasaya sahipken, saat kadranındaki sektör lideri Küresel Safir Sırça, günlük kullanıma dayanacak sağlamlıkla şık bir değiş katıyor. HUAWEI WATCH 4, fütüristik bir tarz için aerodinamik estetik getiren 3D kavisli sırça ile siyah paslanmaz çelik adaleye tasarımına sahip. Ay ve altı değişik seyyareyi temel alan saat kadranları, serinin temasına geçim sağlıyor.

 

HUAWEI WATCH 4 Pro, %71,72 ekran-gövde oranına sahip 1,5 inç Düşük Sıcaklık Polikristal Oksit LTPO elastik ekrana ve 1Hz kadar düşük enerji tasarruflu Her Zaman Sarih Ekran AOD bulunuyor. HUAWEI WATCH 4, %74 ’e varan ekran-gövde oranına sahip 1,5 inç LTPO elastik ekrana ve daha iyi görünürlük için 0,855 mm ’lik ince bir çerçeve sunuyor. Her iki uslu saat de 30 metreye kadar hür dalış mukavemetini, 5ATM su mukavemetini destekliyor ve IP68 derecesine sahip. 

 

Hem HUAWEI WATCH 4 Pro hem de HUAWEI WATCH 4, kendi eşsiz kayışlarıyla beraber geliyor. HUAWEI WATCH 4 Pro, iki alternatife sahip: H biçiminde çıkarılabilir tasarıma ve cilalı yüzeye sahip Titanyum bilezik veya modern ve zarif görünüm için el imali yüzeye sahip Koyu Kahverengi Ten kayış. HUAWEI WATCH 4, arınılması da kolay atletik, minimalist görünüme sahip siyah Floroelastomer kayışla beraber geliyor.

 

Dorukta kalmak için sağlık bilgilerinize reel zamanlı erişin

HUAWEI WATCH 4 Serisi, kalp atış sürati ve SpO2 gibi ananesel göstergelerin yanı gizeme EKG, Arteriyel sertlik tespiti, stres seviyeleri, cilt sıcaklığı ve akciğer işlevi gibi gelişmiş izleme özelliklerini de kapsıyor. Health Glance ve Health Trends, sezgisel bir dalga grafiği de dahil olmak üzere değerlendirmenin kolay anlaşılır genel görünümlerini sağlıyor. Uslu Sağlık Andırdırıcıları, kullanıcıların sağlıklı kalp atış sürati ve kan oksijen seviyelerini gözetmelerine dayanakçı olmak için zamanında bildirimler ve teklifler yolluyor. Ayrıca anormallikler için reel zamanlı anımsatıcılar sağlayarak sizi rastgele bir mesele hakkında erkenden uyarıyor.

 

HUAWEI Sağlık Uygulaması ’ndaki Sağlık Topluluğu işlevi ile kullanıcılar, sağlık ölçümlerini ve aktüellemelerini görüntülemeleri için ailelerini ve dostlarını davet edebilirler. Sağlık Topluluğu işlevi, kullanıcıların düşme tespiti ve anormal okumalar için ihtarlar ile beğendiklerinin sıhhatini uzaktan hakimiyet etmelerini sağlıyor.

 

100 ’den fazla değişik spor modu ile fitness programınızı geliştirin

HUAWEI WATCH 4 Serisi, kullanıcılara koşu, bisiklet ve yüzme gibi popüler etkinlikler de dahil olmak üzere 100 ’den fazla spor modu sunan mucizevi bir fitness dostu. En yeni uslu saat, zorlu su tazyiki testlerinden geçen, tuzlu suya, sıcaklığa ve darbeye dayanabilen Hür Dalış Modu ile geliyor. Ayrıca, dalış için su sıcaklığı izleme ve pusula işlevlerini de kapsayan saat, sporcular ve sarih hava meraklıları için ideal bir fitness taşıtı haline geliyor.

 

Geliştirilmiş Etkinlik Halkaları işlevi güçlü bir motivasyon taşıtı olarak kullanıcıların fitness amaçlarına erişmelerini sağlıyor. Gün süresince kaydettikleri ilerleme hakkında reel zamanlı geri bildirim ve ihtarlar sayesinde kullanıcılar şahsi amaçlarına erişmek ve bu gayeleri aşmak için aralıksız olarak teşvik ediliyor.

 

Bir uslu saatte isteyebileceğiniz her şey

HUAWEI WATCH 4 Serisi, bilgilerin ve faal uygulamaların daha kolay görüntülenmesi için mecmua stili bir kumpasta yeni bir UX tasarımı sunuyor. Yükseltilmiş eSIM işlevi bağımsız arama ve mesajlaşmaya izin verirken, Super Link işlevi aynı hesaptaki uslu telefonlar ve kulaklıklarla irtibat kurarak kullanıcıların saatlerinden arama yapabilmelerini, müziği hakimiyet edebilmelerini ve uzaktan resim sürükleyebilmelerini sağlıyor. Huawei ’nin saatler için ilk harita uygulaması Petal Maps Watch Edition, uslu telefona lüzum dinlemeden navigasyon hizmetleri sunuyor. Hatta reel zamanlı senkronizasyonu ve titreşimli anımsatıcıları da destekliyor, böylece egzersiz yaparken daha kullanışlı oluyor. 

 

HUAWEI WATCH 4 Serisi, kullanıcılara Standart Mod kabiliyetleri ve Ultra Uzun Batarya Ömrü Modu sağlayan Çift çekirdekli mimarisi 2.0 sayesinde, kullanıcı senaryolarına göre uygulamaları çalıştırmak için en uygun harekâtçıyı otomatik programlayabiliyor. Çift mod özelliklerine sahip HUAWEI WATCH 4 Pro ve HUAWEI WATCH 4, Standart Mod ile tipik kullanım senaryoları altında sırasıyla 4,5 gün ve 3 gün batarya ömrü sunuyor. Uzun süreli kullanım için kullanıcılar, HUAWEI WATCH 4 Pro ve HUAWEI WATCH 4 için sırasıyla 21 gün ve 14 güne kadar batarya ömrü sağlayan Ultra Uzun Batarya Ömrü Moduna geçebilirler. Bu modda, kullanıcı tecrübesinden ödün verilmez ve kullanıcılar spor modu ve sağlık izleme gibi özelliklerden bütün olarak yararlanmaya devam eder. HUAWEI WATCH 4 Serisi, batarya bittiğinde süratli ve rahat bir şarj tecrübeyi için HUAWEI WATCH Wireless SuperCharge özellikleriyle beraber geliyor. Yalnızca 15 dakikalık kısa bir şarj, kullanıcılara bütün bir günlük kullanım sağlıyor.

 

Huawei Watch 4 ve Watch 4 Pro saatlerin maliyetleri, model ve seçim edilen kayış tarzına göre 13.499 TL ve 18.499 TL aralığında değişiyor. Huawei Online Mağaza üzerinden satışa sunulan yeni uslu saatlerin yanında 500 TL sepet indirimi, 1.699 TL bedelinde Huawei FreeBuds 5i ve AWATCH4600HW kupon kodu ile 600 TL daha indirim sağlanıyor.

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı