HUAWEI'nin en yeni MatePad 11 ve MateBook X Pro modelleri Türkiye'de satışta

PAYLAŞ
HUAWEI'nin en yeni MatePad 11 ve MateBook X Pro modelleri Türkiye'de satışta
  • 0
  • 0
  • 3 dakika da oku
  • +
  • -

HUAWEI, kısa zaman evvel duyurduğu tablet ve bilgisayar modellerini Türkiye ’deki kullanıcılarla buluşturmaya devam ediyor. Dizüstü bilgisayar ve tablet kategorisinin en aktüel ürünleri olan MatePad 11 ve MateBook X Pro, 2 Haziran itibariyle Huawei Türkiye Online Mağazası ’nda resmi olarak satışa sunuldu.

İlk modellerini tanıttığından beri kullanıcılar tarafından alakayla karşılanan HUAWEI tablet ve dizüstü bilgisayar modelleri; iş, eğitim ve cümbüş gereksinimlerini bütün anlamıyla karşılarken, üretkenliği de ön tasarıda yakalıyor. Bu iki serinin ülkemizde de ses getiren 2023 modelleri, 2 Haziran ’dan itibaren Türkiye ’deki kullanıcılarla buluştu.

Tüm gereksinimler için tek bilgisayar

Pazara sunulan ilk versiyonlarıyla beraber büyük alaka gören MateBook X Pro, 2023 versiyonuyla da isminden söz ettirmeye hazırlanıyor. Her yaştan kullanıcılar için üst düzey özelliklerle yenilenen MateBook X Pro, metalik mürekkep mavisi gövdesiyle, her etrafta dikkatleri üzerine sürüklemeye hazır. En reelci renkleri sunmak üzere optimize edilmiş 14,2 inçlik HUAWEI FullView Ekran, %92,5 ekran-gövde oranı, 1 TB dahili sabit disk, 16 GB ön hafıza, Intel i7 operasyoncu ve Windows 11 Pro işletim sistemi, ürünşöhret öne çıkan özellikleri arasında yer alıyor.

Ön siparişle 49.999 TL ’lik maliyet yaftasıyla satışa sunulan yeni MateBook X Pro, sepette 1.000 TL ’lik net indirimin yanı gizeme, dopdolu bir hediye kutusuyla beraber geliyor. Ürünü HUAWEI Online Mağaza ’dan almayı seçim eden kullanıcılar, 7.796 TL kıymetindeki MatePad SE 128GB tabletle beraber, AX2 Router, Swift Sırt Çantası ve Bluetooth Mouse ’a da sahip olurken, FreeBuds 5 bütün kablosuz kulaklığı da %10 indirimle satın alabiliyor. MateBook X Pro ’yu, toplamda 7.296 ’ TL ’lik kar avantajıyla satın almak için consumer.huawei web sitesini ziyaret edebilirsiniz.  

Gelişmiş teçhizat etkileyici tasarım

2023 model HUAWEI MatePad 11, bir evvelki versiyona göre geliştirilen teçhizat ve yazılım özellikleriyle Türkiye pazarındaki yerini aldı. Özellikle genç profesyoneller ve üniversite talebelerinin eğitim ve multimedya gereksinimlerine bütün anlamıyla yanıt veren bir ürün olan yeni MatePad 11, yeni nesil versiyonunda hünerlerini ve performansını daha da artırdı. 120 Hz kıymetindeki ekran yenileme sürati ve %86 ekran-gövde oranıyla faydalılığı da bir üst seviyeye taşıyan yeni MatePad 11, son derece avantajlı şartlarla geliyor. 128 GB ’lık dahili hafıza ile gelen MatePad 11, güçlü Wi-Yardımıyla da devamlı bir iletişim tecrübesine imza atıyor.

Ön siparişle satışa sunulan HUAWEI MatePad 11 ’in maliyeti, 7.499 TL olarak açıklandı. Her biri 1.499 TL kıymetindeki uslu klavye ve gümüş MatePad ivedisi kalemle beraber sunulan ürünü HUAWEI Online Mağaza ’dan almayı seçim eden kullanıcılar, sepette 1.000 TL ’lik net indirimle beraber HUAWEI FreeBuds SE bütün kablosuz kulaklığa da %50 indirim avantajıyla sahip olabiliyor. Böylece toplamda, 2.499 TL ’lik bir indirim avantajı elde edecek olan kullanıcıların bu fırsattan faydalanmak için, consumer.huawei adresini ziyaret etmeleri yeterli.

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı