HUAWEI'nin En Yeni Ürünleri Hepsiburada'da Teknoloji Tutkunlarını Bekliyor

PAYLAŞ
HUAWEI'nin En Yeni Ürünleri Hepsiburada'da Teknoloji Tutkunlarını Bekliyor
  • 0
  • 0
  • 4 dakika da oku
  • +
  • -

Teknoloji tutkunlarının yakından takip ettiği HUAWEI, son yarıyılda lanse ettiği yeni mahsullerle teknolojiye liderlik etmeyi sürdürüyor. HUAWEI ’in Uslu saat, kulaklık, uslu telefon ve tabletleri Hepsiburada ’da teknoloji tutkunlarını bekliyor. 

2023 senesinde teknoloji severleri mutlu edecek pek çok yeni mahsulü lanse eden HUAWEI, teknolojiye güzergah vermeyi sürdürüyor. Mart ayının ardından pek çok yeni mahsulü teknoloji severlerle buluşturan marka, bu hafta ise uslu saat HUAWEI Watch 4 & Watch 4 Pro ’yu Hepsiburada ’da ön siparişe açıyor. 

Huawei ’nin 2023 Mart ayından itibaren satışa sunduğu mahsuller arasında, uslu saat, kulaklık, uslu telefon ve tablet yer alıyor. Teknolojide en aktüel versiyonların kullanıldığı mahsullerin pek çok özelliği bulunuyor. Uslu saat kullanıcılarının yaşamını basitleştirmek üzerine planlanan Watch 4 & Watch 4 Pro, tek değişle sağlık incelemeyi yapabiliyor. Watch 4 Çabuksu, kullanıcıların sağlıklarını kumpaslı bir biçimde idaremesinin yanı gizeme estetik bir tasarıma da sahip. Huawei Watch 4 & Pro tanıtım yarıyılına özel, 28 saat batarya ömrü, yüksek çözünürlüklü ses ve 42dB çok modlu faal hengame yasaklama özelliklerine sahip bluetooth kulaklık FreeBuds 5i armağanıyla Hepsiburada kullanıcılarını bekliyor. 

HUAWEI, saat kullanırken lüksten bırakmak istemeyenlere de WATCH Ultimate uslu saat alternatifi sunuyor. HUAWEI WATCH Ultimate, darbelere dayanıklı ve ender bulunan inovatif malzemelerden üretilen lüks bir uslu saat olarak planlandı. Üst düzey saatlerin sıradan görünümünü temel alıp aynı malzemeler kullanılırken, en son uslu işlevleri ve yenilikçi teknolojileri kapsıyor. HUAWEI WATCH Ultimate 18 Haziran ’a kadar Babalar Günü ’ne özel FreeBuds 5i armağanıyla Hepsiburada ’dan satın alınabiliyor. 

Şu anda piyasada bulunan en gelişmiş resim özelliklerine sahip uslu telefon olan ve üstün genel performansı ile öne çıkan HUAWEI P60 Pro, resimciliği hobi olarak yapanların sürüklediği görüntüleri bile profesyoneller tarafından çekilmiş gibi gösteriyor. Dxomark sıralamasında azami puana sahip bir numaralı resim uslu telefonu seçilen HUAWEI P60 Pro, tanıtım yarıyılına özel FreeBuds 5 Armağanıyla Hepsiburada ’da.

HUAWEI WATCH Buds, sektörün manyetik açılır kapak ve kulaklık tasarımına sahip ilk uslu saati olup TWS kulaklıkları ve uslu saati tek bir şık giyilebilir makinede birleştirebiliyor. Watch Buds, 500 TL sepet indirimi ile Hepsiburada ’da bu tasarıma sahip olmak isteyenleri bekliyor. 

Sıhhatini uslu saat üzerinden idaremeyi yaşam şekli haline getirmiş olanlar için geliştirilen, CE Tıbbi Makine İdaremeliği sertifikası ile onaylanan EKG ve kan tazyiki izleme özellikli ilk uslu saat tertemiz HUAWEI WATCH D ’de Hepsiburada ’dan bir tıkla satın alınabiliyor. 

Bluetooth kulaklıklarından bırakmayanların favorisi HUAWEI FreeBuds 5 kulaklıklar, yüksek çözünürlüklü sesi, uzun batarya ömrü, uslu ses irtibatı ve open-fit TWS özellikleri ile öne çıkıyor ve tanıtım yarıyılına özel 300 TL sepet indirimiyle Hepsiburada ’da kullanıcılarını bekliyor. 

Bilgisayar düzeyinde etkileyici bir uygulama ve hizmet koliyi sunarak genç profesyonellere ve üniversite talebelerine hitap edecek biçimde planlanan HUAWEI MatePad 11 2023 ise gelişmiş teçhizat ve yazılıma sahip, üst düzey bir tablet olarak dikkat topluyor. Tabletin 120 Hz ekran yenileme sürati, her bakışta akıcı görseller sunuyor.  Klavyeli, 11 inç MatePad 11 – 2023, özel maliyetiyle Hepsiburada ’dan satın alınabiliyor. 

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı