HyperX, Yeni Cloud2O Kulaklığı ile Oyuncuların “Susuz Kalmamasına” Yardımcı Oluyor

PAYLAŞ
HyperX, Yeni Cloud2O Kulaklığı ile Oyuncuların “Susuz Kalmamasına” Yardımcı Oluyor
  • 0
  • 0
  • 2 dakika da oku
  • +
  • -

HP ’nin reyin ve espor alanında lider markası olan reyin etraf üniteleri üreticisi HyperX, yaptığı açıklama ile HyperX Cloud2O Hydration oyuncu kulaklığını duyurdu. Oyunlarda sıkça kullanılan “susuz kalmayın” tümcesinden esin alınarak geliştirilen kulaklık bütün zamanında, 1 Nisan ’da oyuncularla buluşuyor.

Susuzluk baş sızısına ve bitkinliğe neden olarak en hoşlandığınız imalleri oynarken, sizi reyin alanınızdan uzaklaştırabilir. Bu gidişat reyin dünyasında sık sık karşılaştığımız “susuz kalmayın” gibi sıhhatli bir sloganın ortaya çıkmasına neden oldu. Netice olarak su yaşam demekse, bizim için reyin oynamak da yaşama eş kıymetse, bu gidişatta doğal olarak su demek reyin oynamakla eştir diyebiliriz. İşte Cloud2O, su içmek için ufak bir anımsatıcıya gereksinim dinleyen tüm oyuncular için muhteşem bir çözüm sunuyor. 

Tüm gün süren yoğun reyin seansları sırasında dikkatinizin ayrılması doğal olarak basittir. Bu sebeple Cloud2O size bir yudum su içme zamanınızın geldiğini andırdırır. HyperX ’in tescilli Swerve teknolojisi, kulaklığa uygun biçimde yerleştirilmiş bir su içme borusunu döndürerek, oyuncuların kulaklığın üzerindeki hazneden istedikleri meşrubata süratlice erişmelerini sağlıyor.

HyperX NGENUITY yazılımı, su içme aralıklarını anımsatma, özelleştirme ve rezervuar seviyelerini hakimiyet etmenize imkân tanıyor. Reyin oynarken ateş başınıza mı vurdu? NGENUITY ile bu sistemi çok fazla sinirlendiğiniz anlarda bir su spreyi ile sizi ferahlatacak biçimde dahi ayarlayabilirsiniz.

Bu su şahanesi ürün için henüz maliyetlendirme ve çıkış yarıyılı tanımlanmadı. Ve natürel ki, bu bir 1 Nisan Şakası bülteni!

 

Kaynak: adamnedio.com