Identify, Türkiye'de Müdahalesiz Kimlik Doğrulama Sürecini Başlatıyor

PAYLAŞ
Identify, Türkiye'de Müdahalesiz Kimlik Doğrulama Sürecini Başlatıyor
  • 0
  • 0
  • 3 dakika da oku
  • +
  • -

Sektörüne liderlik eden Identify, Almanya ve tüm Avrupa Bölgesi ’nde etkin olarak kullanılan yenilikçi ürünü Auto Ident ’i , Türkiye ’deki işletmelerin de kullanımına sundu. Auto Ident sayesinde artık ikinci bir şahsın müdahalesine veya hakimiyetine gereksinim dinlemeden ve video görüşme gerektirmeden kimlik doğrulama harekâtları hakikatleştirilebiliyor.

Identify, Auto Ident ürünşöhreti alıcıların kendi süreçlerini süratli ve tehlikesiz bir biçimde bitirebilecekleri en iyi versiyonuyla sunmak için uzun zamandır çalışmalarını sürdürüyor. Bu sayede hem müessesesel alıcıların hem de son kullanıcıların memnuniyeti azami seviyede yakalanmayı kastediliyor

Auto Ident teknolojisi, kullanıcılara süratli bilgi ve alıcı akışı olanağı sunarak alıcı edinim süreçlerinin kolayca bitirilmesine destekçi oluyor. Alıcılar, kendi süreçlerini saniyeler içinde tehlikesiz bir biçimde bitirebiliyor. Auto Ident sayesinde kimlik doğrulama süreci, video görüşme yapmaya gereksinim dinlenmeden kolayca asıllaştırılıyor. Alıcının müracaatını bitirmek için rastgele bir alıcı temsilcisi veya ikinci bir bireyle görüşme lüzumu ortadan kalkıyor ve kullanıcıların süreç içerisinde hakikatleştirecekleri tüm adımları kendi başlarına bitirebilmelerine imkân tanıyor.

Yüksek eminlik!

Kullanıcılara yüksek güvenlik hizmeti de sunan Auto Ident, dünya standartlarında biyometrik tarama, görüntü operasyona ve suni zekâ tabanlı üst seviye güvenlik hakimiyetleri kullanarak tehlikesiz ve doğru kimlik doğrulamasını olası hale getiriyor. Auto Ident ürünü, uzaktan kimlik doğrulama süreçlerinin tamamında kullanılabiliyor ve özellikle kolay, süratli ve emin alıcı edinimi gerektiren sektörlerde de yaygın olarak seçim edilmesi bekleniyor.

Identify Support her zaman yayınızda

Auto Ident ürünnamın entegrasyon ve montaj süreçlerinde “Identify Support” takımı etkin olarak çalışarak süratli bir biçimde sürecin bitirilmesini sağlıyor. Entegrasyon düzeyinde zorunlu eğitimler veren Identify takımı, kullanıcılara entegrasyondan canlıya çıkış safhasına kadar gereksinim dinlenen tüm dayanakları sağlıyor. Ayrıca ürünü kullanmaya başlayan alıcılara, “Focus” programı kapsamında bir aylık müddet süresince “baby sitting” hizmeti sunuluyor.

Auto Ident ürünşöhreti Türkiye ’de de duyurmaktan coşku dinlediğini belirten Identify Türkiye Genel Müdürü Ulaş Arıcan şunları söyledi: “Auto Ident, kimlik doğrulama sürecini otomatik olarak bitiren ve son kullanıcının müracaatını en başından son düzeye kadar kendiliğindene reelleştiren bir KYC Alıcını Tanı sürecidir. Identify know-how ’ıyla geliştirilen bu ürün, dünya standartlarında biyometrik tarama, görüntü operasyona ve suni zekâ tabanlı üst seviye güvenlik hakimiyetleri kullanarak kimlik ve müracaatın sistem tarafından hakimiyet edilip doğrulandığı bir çözüm sunar. İşletme olarak sunduğumuz ürün hali hazırda Almanya ve tüm Avrupa Bölgesi ’nde etkin olarak kullanılıyor ve bu hizmeti Türkiye ’deki alıcımızın kullanımına sunuyor olmaktan mutluluk ve coşku dinliyoruz.”

 

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı