İzmirli modacı Vedat Yetek'e büyük ödül

PAYLAŞ
İzmirli modacı Vedat Yetek'e büyük ödül
  • 0
  • 0
  • 2 dakika da oku
  • +
  • -

“3.Uluslararası Zirve Ödülleri” evvelki akşam Cahide Palazzo ’da reelleşen merasimle sahiplerini buldu.

Tayyar Işıksaçan, Ece Erken ve Jess Molho ’nun sunuculuğunu yaptığı, ünlü şarkıcı Gülşen ’in sahne aldığı geceye iş, toplum, sanat, spor ve magazin camiasından çok rakamda ünlü ad katıldı.

Sanat, medya, spor ve iş dünyası kategorilerinde bir hayli ödülşöhret sahiplerini bulduğu gecede İzmirli modacı Vedat Yetek, ‘Senenin En Galibiyetli Erkek Modacısı ’ seçildi.
Bay bayan giyimde şahsa özel tasarımlarıyla dikkat toplayan Vedat Yetek, ‘Senenin En Galibiyetli Erkek Modacısı ’ seçilmesiyle alakalı olarak ‘Bu ödül benim değil bizi seçim edenlerin ortak ödülüdür. Bugüne kadar yanımızda olanların ortak zaferidir. Bu galibiyete sahip olabildiğim için çok mutluyum. Bu ilk ödülümüz değil. Her aldığımız yeni ödülde yeni bir galibiyetle yolculuğuma devam ediyorum. Vedat Yetek olarak 2024 ’e bomba gibi hazırlanıyoruz. Bunlar daha başlangıç. Bizleri destekleyen herkese çok teşekkür ediyoruz.” 

İstanbul ’un gözde mekanı Cahide Palazzo ’da tertip edilen merasimde ödüle layık görülen İzmirli modacı Vedat Yetek, giydiği göz kamaştırıcı tasarımıyla da dikkat çekti. Sanat ve iş dünyasından çok rakamda seçkin konuğun katıldığı merasimde İzmirli ünlü modacı Vedat Yetek, 2024 senesinde yurtdışında ödül almayı amaçladığını söyledi.

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı