Kocaeli'nin fotoğraf platformu açıldı

PAYLAŞ
Kocaeli'nin fotoğraf platformu açıldı
  • 0
  • 0
  • 2 dakika da oku
  • +
  • -

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından Kocaeli ’nin en hoş resimlerini ben sürüklerim diyenler için yeni bir uygulama hayata geçirildi. Hizmete sunulan Sevdamız Kocaeli uygulamasıyla herkese sarih, etkileşimli ve resim temelli, Kocaeli ’ye özel bir resim platformu oluşturuldu. Böylece resim hoşlanırlar kendi sürükledikleri şehir, doğa, turizm, sanat, kültür, tarih, yaşam içerikli resimleri paylaşarak milletin beğenisine sunuyor.

 

RESİM SEVERLERİN YAPITLARI SERGENDE
Yalnızca Kocaeli ’de çekilen resimlerden oluşan platform; profesyonel ya da acemi resimcileri, yerli turistleri ve tüm Kocaelilileri etkileyici Kocaeli resimleriyle bir araya getiren etkileşimli bir web platformu.

 

KOCAELİ ’Yİ PAYLAŞ, KOCAELİ ’Yİ KEŞFET
Resim tutkunları sürükledikleri Kocaeli resimlerini platforma yüklemeye hemen başlayabilir. Bu biçimde hem resimlerini öbür insanların beğenisine sunabilir hem de birbirinden hoş Kocaeli resimlerini keşfedebilir.

 

KOCAELİ RESİMLERİ HER YERDE
Platforma yüklenilen bütün resimleri Instagram, Twitter, Facebook ve öbür sosyal medya platformlarında tek tıkla paylaşılabilir, Kocaeli ’nin hoşlukları herkesin beğenisine sunulabilir.

 

PUANLARI TOPLA, ARMAĞANLAR KAZAN
Öte yandan platformu takip edenler, Kocaeli resimlerini Sevdamız Kocaeli Resim Platformu ’na yükleyerek ve öbür kullanıcıların resimlerini beğenip paylaşarak puan toplayabilir, “Kürsü”ye çıkabilir. Her ay ilk beşe giren aboneler için hazırlanan sürpriz armağanlardan bcerahati kazanabilir.

 

HEMEN FİYATSIZ İNDİR

sevdamizkocaeli.com platformuna kayıt olmadan, paylaşılan resimleri herkes görüntüleyebilir. Platformda yapılmak istenen her türlü eylem için resim yükleme, beğenme, takip etme vs. ise kayıt olmak gerekli. Sevdamız Kocaeli uygulaması, App Store ve Google Play ’de Kocaeli ve resim tutkunlarını bekliyor.

 

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı