Kubilay Aka Jack&Jones İçin Danimarka'da

PAYLAŞ
Kubilay Aka Jack&Jones İçin Danimarka'da
  • 0
  • 0
  • 2 dakika da oku
  • +
  • -

Dünyaca ünlü Danimarka markası Jack&Jones ’un marka elçisi Kubilay Aka geçtiğimiz günlerde markanın genel merkezini ziyaret etti. Jack&Jones ’un renkli gezi programıyla Aarhus, Brande ve Kopenhag gibi değişik şehirleri keşfeden ünlü oyuncu, neşeli anlar yaşadı.

Özgün tasarımlarıyla değişik tarzlara seçenek görünümler sunan Danimarka markası Jack&Jones, onur misafiri Kubilay Aka ’yı genel merkezinde ağırladı. Aarhus, Brande ve Kopenhag gibi değişik şehirlerde devam eden gezi rotasında büro ziyaretlerinin yanı gizeme kültür ve sanat etkinliklerin de yer aldığı yoğun programla Danimarka ’yı keşfeden Kubilay Aka, unutulmaz seyahat hatıralarıyla İstanbul ’a döndü.

Ülkenin başşehri Kopenhag ’da başlayan gezi, kanal turu ve kentin kültürel lokasyonlarının ziyaret edilmesiyle başladı. Ertesi gün dev bir şehir sergisini anımsayan Superkilen ’i keşfeden Kubilay Aka, dünyanın faaliyette olan en daha önceki üçüncü cümbüş parkı Tivoli Bahçeleri ’ni de dolaşarak güne devam etti. Gezinin üçüncü gününde Aarhus bürosunu ziyaret ederek Jack&Jones Danimarka takımıyla tanışan Kubilay Aka, ardından Brande şehrinde bulunan merkez büroya geçerek özel bir buluşma reelleştirdi. Tüm dünyada bulunan Jack&Jones satış takımlarının katılım sağladığı ve SS ’24 Koleksiyonunun tanıtıldığı özel bir davete eşlik etti. Kubilay Aka, parçası olduğu sezon kampanyası ile denim alanında dünyadaki en süratli gelişmeyi göstererek ‘Denim Country ’ ve ‘Best Sales Team ’ mükâfatlarını kazanan Jack&Jones Türkiye ismine mükâfatları almak için sahneye çıktı. 

3 gün süren dopdolu bir programla ülkeyi tecrübeledikten sonra İstanbul ’a dönen Kubilay Aka, “Şehirde yürürken moda sayfalarına bakıyormuş gibi sezdiren Danimarka caddeleri tek sözcükle büyüleyiciydi. Jack&Jones ’un genel merkezini ve takımlarının çalışma ruhunu gözlemlemek gerçekten esin vericiydi” dedi. 

 

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı