'Kuliste Röveşata' yeni bölümünde Demet Sağıroğlu'nun kulisinde!

PAYLAŞ
'Kuliste Röveşata' yeni bölümünde Demet Sağıroğlu'nun kulisinde!
  • 0
  • 0
  • 3 dakika da oku
  • +
  • -

Zorlu PSM YouTube kanalında Zeynep Ocak ’ın Zorlu PSM ’nin sahne artta sualler sorduğu, her bölümü kendine özgü kahkaha dolu program ‘Kuliste Röveşata ’nın yeni bölüm misafiri; Demet Sağıroğlu oldu.

Demet Sağıroğlu, Zeynep Ocak ’ın sunduğu Kuliste Röveşata ’nın yeni bölümşöhrette; arka vokal olsan kimin arka vokali olurdun? Bunalımını nasıl atlatırsın? Seni ne gaza getirir? Söylemeye çekindiğin lüks alışkanlığın, asla durmayacağın yer ve sahne evveli ritüellerin gibi cümbüşlü sualleri cevaplayan Demet Sağıroğlu, beğenilen şarkısı “Gönlünce Yaşa”yı Zeynep Ocak ile beraber yine seslendirerek programa damgasını vurdu.

Zorlu PSM ’nin sahne artta doyasıya muhabbetle cümbüşlü dakikaların yaşandığı ‘Kuliste Röveşata ’ programının yeni bölümü, Zorlu PSM YouTube kanalında yayınlandı. Editörlüğünü Kutsal Motor takımının yapıp Zeynep Ocak ’ın sunduğu ‘Kuliste Röveşata ’nın yeni bölüm misafiri ise Demet Sağıroğlu oldu.

Depresyondayken sosyalleşen biri değilim!

Demet Sağıroğlu, Zeynep Ocak ’ın “Depresyonunu nasıl atlatırsın?” sualine “Çok ağlarım, bir şeyler yazarım, kimseyi aramam, telefonlara da çıkmam, dizi-film de izlemeden atlatana kadar tek başıma geçiririm. Atlattıktan sonra da bu mevzuların bende bittiğini kendime anımsatırım, daha öncekinden de bu mevzuların olduğunu, bu sorunlardan nasıl çıktığımı hatırlayıp kendimi motive ederim.” cevabıyla içten paylaşımlarda bulundu. 

Elton John ’un arka vokali olmak isterdim

Zeynep Ocak ’ın “Şayet bir gün arka vokal olsaydın hangi sanatçının arka vokali olurdun?” sualine duraksamadan “Elton John” cevabını veren Demet Sağıroğlu, programın sonundaki beğenilen performans bölümşöhrette Zeynep Ocak ’ın ses ve kulak performansını ölçmek için ritim çalışması asıllaştırdı. Cümbüşlü anların yaşandığı süratli şöhret çalışmasının ardından Sağıroğlu ’nun “Gönlünce Yaşa” şarkısını beraber söyleyen Demet Sağıroğlu ve Zeynep Ocak, Kuliste Röveşata programın yeni bölümşöhrete damgasını vurdu.

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı