Kurtuluş Kuş ve Burak Bulut'un İzleyiciyi Büyüleyen Hikayesi, “Sevmedim Deme” Amazon Prime Video'da!

PAYLAŞ
Kurtuluş Kuş ve Burak Bulut'un İzleyiciyi Büyüleyen Hikayesi, “Sevmedim Deme” Amazon Prime Video'da!
  • 0
  • 0
  • 2 dakika da oku
  • +
  • -

Türkiye ’nin en büyük imal işletmelerinden Mahzen Media, Netd ve Retropro, müzik dolu bir öyküye ev sahipliği yapan “Sevmedim Deme” isimli sinema filmi ile sinemaseverlerin karşısına çıktı. Başrollerinde Kurtuluş Kuş ve Burak Bulut ’un yer aldığı film, 30 Mayıs itibariyle Amazon Prime Video platformunda izleyicilerle buluşacak.

“Sevmedim Deme”, Kurtuluş Kuş ve Burak Bulut ’un hakikat yaşam hikayelerini anlatıyor. Film, ikilinin keşfedilmeden evvelki yaşamlarındaki güçlüklerini, aşklarını, kayıplarını ve sonunda toplanmalarına vesile olan Tolga Aykut ’un verdiği efor ve mutluluğu mevzu alıyor. İki marifetli müzisyenin yükseliş öyküsünü anlatan film, seyircileri duygusal ve etkileyici bir yolculuğa çıkarıyor.

Galibiyetli bir oyuncu kadrosuna sahip olan “Sevmedim Deme”, Ceyda Ateş, Şebnem Sönmez, Nebil Sayın, Rıza Akın, Yalçın Hafızoğlu, Aytaç Usun, Berrin Keklikler ve Eliz Baltacı gibi marifetli adları bir araya getiriyor. Bu tecrübeli kadro, şahsiyetlerin derinliklerini ve duygusal istikametlerini ustalıkla yansıtırken, izleyicilere unutulmaz bir tecrübe sunuyor.

“Sevmedim Deme”, sinemada büyük bir galibiyet elde etti ve seyirciler tarafından büyük alkış topladı. 30 Mayıs itibariyle Amazon Prime Video ’da yayınlanacak olması, filmi daha geniş bir izleyici kitlesiyle buluşturacak ve müzik dolu öyküsünü daha fazla şahsa eriştirecek.

“Sevmedim Deme” isimli sinema filmi, müzik tutkunu olan herkesi duygusal bir yolculuğa çıkarmaya davet ediyor. Başrollerinde Kurtuluş Kuş ve Burak Bulut ’un yer aldığı film, 30 Mayıs itibariyle Amazon Prime Video ’da izlenebilecek.

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı