Level Infinite'in 15 Haziran'da Çıkacak Olan Yeni Oyunu Undawn İçin Ödüllü Erken Kayıt Dönemi Başladı

PAYLAŞ
Level Infinite'in 15 Haziran'da Çıkacak Olan Yeni Oyunu Undawn İçin Ödüllü Erken Kayıt Dönemi Başladı
  • 0
  • 0
  • 3 dakika da oku
  • +
  • -

Level Infinite ’in sarih dünya yaşamda kalma oyunu Undawn için mükâfatlı erken kayıt yarıyılı başladı. Erken yarıyılda kayıt yapan oyuncuları reyin içi sürpriz mükâfatlar bekliyor.

Tüm dünyaya yüksek nitelikte oyunlar sunmak için kurulmuş olan Level Infinite ve yenilikçi reyin geliştirme stüdyosu LightSpeed Studios, bugün yaptıkları açıklamayla sarih dünya yaşamda kalma oyunu olan Undawn ’ın 15 Haziran 2023 tarihinde tüm dünyada yayınlanacağını duyurdu. Ayrıca bugünden itibaren oyunun çıkışından evvel kayıt yaptıran oyuncular, reyin çıktığında reyin içi özel mükâfatlara ulaşım kazanacak.

Undawn ’ın kıyamet sonrası dünyasında yaşamda kalanlar, her biri kendi kaidelerine sahip olan değişik gruplar hâlinde yaşayacak. Oyuncular, ünlü Kuzgunlar Barınağı ’nın birer azası olarak Palyaçolar, Kartallar, Baykuşlar ve Yağmacılar gibi zorlu takımlarla bölgeleri için karşı karşıya gelecek ve güneş doğana dek en karanlık gecelerden kimilerini beraber atlatacaklar. Felaketzedelerin konutlarını, bağlaşıklarını ve insanlıktan geriye kalanları gözetmek için çok muhtelif silah ve zırhlar kullanması gerekecek. Standart silahların ötesinde, oyuncular birbirleriyle olan çabalarında yakın kavga et silahları, drone ’lar, tuzak bombalar, otomatik taretler gibi strateji donanımlar da kullanabilecekler.

Atıldıkları bu soluk kesen serüvende oyuncular, ünlü yıldız Will Smith tarafından canlandırılan efsanevi felaketzede Trey Jones ile karşılaşacak. Trey, evrensel bir trajediden dört sene sonra, yaşamda kalan öteki insanlara dünyada yollarını bulmalarına takviyeci olmak için bir rehber vazifeyi görecek. Bu yeni medenilikte oyuncular, her biri eşsiz ekosistemlere ve risklere sahip ovalar, madenler, çöller, bataklıklar ve terk edilmiş şehirler gibi muhtelif etraflarla dolu geniş bir sarih dünyayı keşfedecekler. Felaketzedelerin, bu zorlu dünyada yaşamda kalabilmek için kişiliklerinin sıhhatini ve beden göstergelerini izlerken yağmura, sıcağa, kara ve kasırgalara göğüs germeye hazır olması gerekecek.

Ön kayıt rakamlarına bağlı olarak reyin içi para üniteyi, mühimmat, ilaç, kozmetik öğeler ve öteki kaynaklar dahil olmak üzere özel mükâfatları açmak için ön kayıt uğrunu kaçırmayın. Ön kayıt rakamları çoğaldıkça oyuncular yolculuklarına süratli bir biçimde başlamalarına takviyeci olacak daha büyük reyin içi mükâfatlar alabilecekler. Undawn, 15 Haziran 2023 ’te Steam üzerinden erişilebilecek PC versiyonuna ek olarak iOS ve Android aygıtlara da gelecek, Türkçe dil yardımlı ve fiyatsız bir reyindir.

Aktüel ön kayıt rakamları ve büyümelerden haberdar olmak için lütfen resmî web sitesini ziyaret edin

 

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı