Magnum ve Hande Erçel'den haz dolu bir davet

PAYLAŞ
Magnum ve Hande Erçel'den haz dolu bir davet
  • 0
  • 0
  • 2 dakika da oku
  • +
  • -

Magnum, tertemiz lezzetleri Sunlover ve Starchaser ’ı Hande Erçel  ev sahipliğinde Frankie Galataport ’ta özel bir davetle kutladı.

 Hazsız geçen tek bir günün dahi kayıp olduğuna inanan Magnum, güneşin enerjisini yansıtan Sunlover ve gecenin sırrını taşıyan Starchaser ’ı özel bir tanıtımla kutladı. Bu sene 76. Cannes Film Şenliği çerçevesinde reelleşen aktifliklere Magnum Türkiye onur misafiri olarak katılan Hande Erçel ev sahipliğinde reelleşen davette haz dolu anlar yaşandı.

Ünlü oyuncu Hande Erçel ’in ev sahipliğinde reelleşen aktifliğe aralarında Cemal Can Cansever, Ala Tokel, Rachel Araz, Cansu Akın, Hayal Köseoğlu, Serhan Onat, Başak Gümülcinelioğlu, Fırat Çelik, Vanessa Sason, Bilge Öztürk, Daren Gerede Erkaya, Mina Ceran, Zeynep Soylu, Tolga Sezgin, Caner Yıldırım ve  Mihre Mutlu ’nun da bulunduğu çok rakamda misafir katıldı

Magnum daveti, gün batımında Frankie Galataport terasında Marc Gönen ’in müzikleriyle başladı. Magnum Marka Müdürü Hazal Kantman ’ın sahne konuşmasıyla devam eden aktiflikte Hande Erçel, Magnum ile beraber çıktığı Cannes yolculuğundaki hatıralarını konuklarla paylaştı. İlerleyen saatlerde IslandMan ’ın DJ kabinine geçmesiyle müziğin ve dansın ritminin çoğaldığı faallik Murathan Özbek ve Can Balta ’nın performansı ile gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam etti.

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı