MediaMarkt'tan hem babaları hem öğrencileri sevindirecek çifte kampanya

PAYLAŞ
MediaMarkt'tan hem babaları hem öğrencileri sevindirecek çifte kampanya
  • 0
  • 0
  • 2 dakika da oku
  • +
  • -

MediaMarkt, Babalar Günü ’nün yanaşması ve mekteplerin kapanacak olmasıyla hediye almak isteyenler için 9-12 Haziran tarihleri arasında geçerli olacak “Hem babaların hem karnelerin hediyesi MediaMark ’ta!” Kampanyası ’nı başlattı.

Geniş ürün yelpazesiyle teknolojiseverlere konforlu alışverişin neşesini sunan, Türkiye ’nin en geniş satış alanına sahip elektronik perakendecisi MediaMarkt, Babalar Günü ’nün yanaşması ve mekteplerin yaz tatiline girecek olmasıyla hem babalara hem de talebelere hediye alacaklar için yeni bir kampanya başlattı. İlk etapta 12 Haziran tarihine kadar geçerli olacak kampanya ile uslu telefondan televizyonlara, bluetooth hoparlörden tabletlere ve oyuncu aksesuarlarına kadar pek çok üründe muhtelif fırsatlar sunuluyor. MediaMarkt ’ın 9-12 Haziran tarihleri arasında uygulayacağı kampanya önümüzdeki günlerde değişik ürünlerle de çeşitlenecek.

9-12 Haziran tarihleri arasında geçerli olacak kampanya kapsamında;

Samsung Galaxy S21 FE 128GB Uslu Telefon Galaxy Buds 2 ile beraber 14.999 TL ’den Grunding Android Smart 4K Ultra Hd Led TV 14.499 TL ’den JBL Xtreme 3 Bluetooth Hoparlör 8.499 TL ’den Corby CX022-2B Zoom Pro Ultimate Smart Drone 1.769 TL ’den Lenovo Tab M10 Plus 10.61″ 3.Nesil 128GB IPS Tablet 5.999 TL ’den Steelseries Aerox 5 Siyah Ultra Hafif Oyuncu Mouse 1.499 TL ’den satışa sunulacak.

MediaMarkt ’ın kampanyası hem Türkiye genelindeki 92 mağazasında hem de online alışveriş sitesi mediamarkt ’de geçerli olacak.

Harcayıcılar kampanyaya dair ayrıntılara Babalar Günü Hediyesi İndirimli & Kampanyalı Maliyetlerle! adresinden erişebilirler.

 

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı