Mitsubishi Electric kolaboratif robotu Melfa Assista Win Eurasia Fuarı'nda ilk defa resim çizecek

PAYLAŞ
Mitsubishi Electric kolaboratif robotu Melfa Assista Win Eurasia Fuarı'nda ilk defa resim çizecek
  • 0
  • 0
  • 2 dakika da oku
  • +
  • -

Mitsubishi Electric Türkiye, dijital imale müteveccih yeni nesil otomasyon çözümlerini “Automating the World” konsepti ile 7-10 Haziran tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi ’nde reelleştirilecek Win Eurasia Fuarı ’nda sergileyecek. 

Mitsubishi Electric Türkiye, 7-10 Haziran tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi ’nde tertip edilecek 29. Win Eurasia Fuarı ’nda emin bir ortak olarak ileri teknoloji, tecrübe ve bilgi birikimi ile küresel cemiyetin iyileştirilmesi için otomasyondan faydalanma gayesini anlatan “Automating the World” konsepti ile dijital imale müteveccih digital manufacturing yeni nesil otomasyon sistem ve çözümlerini sergileyecek. 

Mitsubishi Electric Türkiye Fabrika Otomasyon Sistemleri; üretken suni zeka ile Melfa Assista cobot entegrasyonunu fuar ziyaretçileriyle buluşturmaya hazırlanıyor. Kolaboratif robot “Melfa Assista”, suni zeka tarafından oluşturulan görselleri bir ressam gibi çizerek özgün ve eşsiz fotoğraflar oluşturuyor. Otomasyonun geleceğinde ses getirecek özellikleriyle uslu imal kavrayışını bir üst basamağa taşıyan Melfa Assista, pek çok değişik sektörde kullanılarak imalde elastiklik, sürat ve faydalılık sağlarken hem cerrahlı hem de cerrahsız tehlikesiz bir biçimde çalışıyor; cerrah olmadığında endüstriyel robot kadar duyarlı faaliyetlerde bulunuyor.

Sanayi 4.0 entegrasyonunda imalin endüstriyel teknolojiler ve otomasyon sistemleriyle, minimum noksan ve yanılgı ile sürdürülmesinin muhtemel olduğuna dikkat toplayan Mitsubishi Electric Türkiye Fabrika Otomasyon Sistemleri Genel Müdürü Nurettin Geçgel, “Uslu makineler ve robotların imal bandında yaşamımıza girdiği Sanayi 4.0 ’da; insan, cobotlar ve makine iş birliği sayesinde geleceğin çalışma modeli oluşuyor. Suni zeka, robotik teknolojiler, uslu imal sistemleri, nesnelerin interneti gibi mevzular Sanayi 4.0 ile dünyada olduğu gibi Türkiye ’de de büyümeye devam ediyor. Biz de 100 senelik teknoloji devi Mitsubishi Electric olarak Türk sanayisinin dijital mutasyon sürecine entegrasyonu için çalışıyoruz. Yeni nesil endüstriyel otomasyon sistemlerimiz ve ileri robot teknolojilerimiz ile Türkiye genelinde hem büyük fabrikalara hem de KOBİ ’lerimize çözümler sunuyoruz. Win Eurasia Fuarı ’nda bu sene de katılımcılar ile yüksek teknoloji ürün ve sistemlerimizi paylaşacağız” dedi.

 

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı