Monster Notebook'tan sepette 5.700 TL'ye varan indirim fırsatı

PAYLAŞ
Monster Notebook'tan sepette 5.700 TL'ye varan indirim fırsatı
  • 0
  • 0
  • 3 dakika da oku
  • +
  • -

Monster Notebook seçili Abra ve Tulpar modellerinde geçerli sepette 5.700 TL ’ye varan indirim fırsatıyla reyin tutkunlarını zafere davet ediyor. Üst düzey efor ve performansla yeni nesil oyunlardaki tüm manileri aşmanızı sağlayan Monster Notebook ’lara avantajlı maliyetlerle sahip olmak için son tarih 28 Mayıs.

Yeni nesil reyin dünyasının tüm ihtiyaçlarına yüksek performanslı makineleriyle yanıt veren Monster Notebook, mayıs kampanyasıyla oyuncuları bir kere daha müthiş tecrübenin merkezine götürüyor. Seçili Abra ve Tulpar modellerinde sepette geçerli 5.700 TL ’ye varan indirim fırsatını duyuran Monster Notebook, Intel ’in 12. nesil harekâtçıya sahip makineleriyle fantastik efor, sürat ve yararlılık sunuyor. Kampanyadan 28 Mayıs 2023 ’e kadar Monster Notebook mağazaları ve monsternotebook.com.tr üzerinden faydalanılabiliyor.  

Fantastik yararlılık, eşsiz bir reyin tecrübeyi

NVIDIA GeForce ekran kartlarıyla teçhizatı zenginleştirilen Monster Notebook Abra ve Tulpar dizüstü bilgisayarlar, reyin tecrübesini görsel bir şölenle buluşturuyor. 12. nesil operasyoncular, hibrit mimari ismi verilen yeni nesil çekirdek yapısında 8 adet yararlılık ve 6 adet performans çekirdeği olmak üzere toplam 14 fiziksel çekirdekten oluşuyor. Yevmiye kullanım için planlanmış olan yararlılık çekirdekleri ısınmanın önüne geçerek suskun bir tecrübe sunarken, performans çekirdekleri ise ağır programların çalıştırılmasında devreye girerek devamlı bir reyin sevinci ve üst düzey bir performans sağlıyor. 

Suni zihin yardımlı yeni nesil Intel operasyoncular, reyin dışındaki arka tasarı uygulamalarını yararlılık çekirdekleri tarafından, oynanan oyunları ise performans çekirdekleri tarafından idareyerek performansı optimize ediyor ve üretkenliği artırıyor.  

Düşük enerji tüketimiyle maksimum performans

12. nesil harekâtçıların düşük enerji tüketimi sayesinde efor faydalılığını maksimum seviyeye çıkarması, oyunseverlere devamlı reyin oynama vadediyor. Üstelik Intel® Wi-Fi 6 Gig+ teknolojisiyle gelen yeni Abra ve Tulpar modeller; tehlikesiz, güçlü ve süratli internet iletişimiyle düşük gecikmeyle beraber yüksek indirme ve yükleme süratini kablosuz olarak sunuyor. DDR5 hafıza teknolojisi, gelişmiş iş akışına ve üretkenliğe imkân tanıyan süratli frekansları, yüksek bant genişliğini ve faydalılığı destekliyor. Bu teknoloji RAM performansını artırıyor, enerji sarfiyatını da ciddi oranda eksiltiyor.

Ömür boyu bakım garantisi sayesinde daha uzun ömürlü 

Monster Notebook, “Ömür Boyu Fiyatsız Bakım Garantisi” kapsamında fiyatsız bakım hizmeti sunuyor. Bu hizmetten faydalanmak isteyen kullanıcılar, uyuşmalı kargo firmaları ile fiyatsız olarak Monster Notebook ’larını teknik servislere yollayabiliyor. Bakım hizmeti kapsamında yapılan fan, toz, klavye, ekran pakliği ve termal macun yenilemesi gibi harekâtlar aygıtların ilk günkü performansına gözetiyor ve kullanım ömrünü uzatıyor. 

 

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı