Need for Speed Unbound Volume 3 Güncellemesi Geliyor!

PAYLAŞ
Need for Speed Unbound Volume 3 Güncellemesi Geliyor!
  • 0
  • 0
  • 3 dakika da oku
  • +
  • -

Çabacı yarış tipleri, bol deneyim puanı kazandıran aktiflikler ve daha aşırısı Need for Speed Unbound Volume 3 ile beraber geliyor!

Dostlarınızla beraber yarışlara katılabileceğiniz tertemiz reyin modları ve kozmetik eklentilerle beraber Need for Speed Unbound Volume 3 aktüellemesi, oyuncuları Lakeshore ’da fırtına gibi esmeye davet ediyor.

Electronic Arts ’ın sürate doymayan son yarış efsanesi Need for Speed Unbound ’a ikinci büyük aktüelleme geliyor. Oyuncuların beraber katılabileceği bir dizi çaba ve yeni deneyim puanı kazanım yolları kapsayan Need for Speed Unbound Volume 3, 20 Haziran ’da parasız olarak sunulacak!

Need for Speed Unbound Volume 3 aktüellemesi ile beraber yeni yarışlar, çalma listeleri, deneyim puanı kazandıran günlük ve haftalık yeni çabalar, kozmetik eklentiler, modifiye olanakları ve Geleceğe Dönüş ’şan efsanevi vasıtayı 1981 model DMC Delorean gibi yeni vasıtalar oyuncularla buluşacak.

Need for Speed Unbound Volume 3 fragmanını hemen izlemek için bu adresi araştırabilirsiniz.

Yeni aktüellemede oyuncular toplanarak Linkups modunda, hüner isteyen şov yarışlarına katılabilecekler. Bu çabaların sonunda da DMC Delorean gibi büyük ödüllerin kapıları aralanacak. Volume 3 aktüellemesiyle aynı zamanda Speed Pass özelliği de geliyor: Lakeshore ’daki faalliklerden ödül kazanmanın tertemiz bir yolu!

Volume 3 aktüellemesi ile beraber Need for Speed Unbound ’a gelen yenilikler şu biçimde:

Speed Pass: Oyunu oynayarak kazanabileceğiniz parasız modifikasyonlar için tertip edilmiş olan yeni bir ilerleme sistemi. Bütün 75 basamaklı bir içerik kutuyu olarak sunulan bu özellik yeni giysiler, sürüş efektleri, neon ışıklar, çıkartmalar ve daha aşırısını kapsayacak. Muhtelif çabaları bitirip deneyim puanı kazanarak, 2014 model Efsanevi Özel İmal SRT Viper gibi muhteşem armağanlar kazanabileceksiniz.
 

Linkups: Seba Kayak Merkezi ve Taş Ocağı gibi yedi değişik mekanda geçecek olan, zorlu, akrobatik sürüş teknikleri isteyen yeni gayretlerde dostlarınızla toplanıp zamana karşı yarışabileceksiniz. 12 Linkup faalliğini birden bitirdiğinizde ise yeni DMC Delorean sizin olacak.
 

Daha Fazla Yarış Tipi: 29 yeni Günlük Çaba ve 13 değişik setten oluşan Haftalık Çaba ile toplamda birbirinden değişik 68 tip yarışta rakiplerinizle çaba edebilecek ve tonla deneyim puanı toplayabileceksiniz. Oyuncular aynı zamanda yeni Sohbet Tekeri ile Lakeshore topluluğuyla daha kolay bağlantıya geçebilecekler.
 

Reyin İçi Alışveriş: Oyunda yer alan sanal dükkandan*, içinde yeni arabalar, kozmetik eklentiler, sürüş efektleri ve daha aşırısını barındıran içerik kolileri satın alabileceksiniz. Bunların arasında; Robojets temalı eklentiler ve 2022 model Mazda RX-7 Spirit gibi muazzam bir taşıt sunan Robojets Swag Kutuyu, 2015 model Efsanevi Özel İmal Ford Mustang GT ve 10 seviye Speed Pass çoğalış takviyeyi bulunan Ford Mustang GT Efsanevi Özel İmal Kutuyu ve Volvo 242 DL 1975, Volkswagen Golf GTI Clubsport E 2016 ve de Mitsubishi Lancer Evolution X 2008 Epik Özel İmal vasıtalarının bulunduğu Volume 3 Özel İmal Kolileri bulunuyor.

Need for Speed Unbound yeni nesil teknolojilerin tümünü destekleyen, 4K çözünürlükte 60 FPS sürat sunan ilk NFS oyunu olma ünvanını da barındırıyor. 

 

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı