Nefes Orman kapılarını Sıla konseriyle açtı

PAYLAŞ
Nefes Orman kapılarını Sıla konseriyle açtı
  • 0
  • 0
  • 2 dakika da oku
  • +
  • -

Sürdürülebilirliği, doğaya ve insana hürmeti kendine ilke edinmiş “SOLUK ORMAN”, 11 Haziran ’da severlerine unutulmaz bir gece yaşattı. Sıla konseri eşliğinde kapılarını severlerine açan Soluk Orman, doğallığın içinde eşsiz bir cümbüşe imzalaydı.

 

15 hektar arazi üzerinde 5000 bireyin katılım sağladığı, 1.5 saat süresince Sıla ’nın tarifsiz enerjisi ve sahnesi eşliğinde herkesin sevinçle bir ağızdan şarkılar söyleyerek dans ettiği ve eğlendiği Soluk Orman açılışında bir hayli influencer ile beraber protokol de yer aldı. Marka, yaza süratli bir giriş yaparak doğada olmanın sevincini cümbüş ve sanat ile harmanladı.

 

Şehrin telaşından uzak doğal yaşamı, bu yaşam alanındaki aktiflik ve etkinlikleri ile bu yaz ruhunuza çok iyi gelecek!…

 

Bir Hayli ihtimali doğa içinde sizlerle buluşturan Soluk Orman, yaptığı ses getirici açılışın hemen ardından sürat kesmeden faalliklerine devam ediyor!… 

 

23 Haziran ’da Cem Adrian konseri ile doğallığın içinde bir başka cümbüşü sizlerle buluşturacak olan marka, 14 Temmuz ’da hakikatleşecek olan Sefo konserinden; 29 Temmuz ’da hakikatleşecek olan Zeynep Bastık konserine kadar yaz boyu sizlere derin bir soluk almak için rakamsız alternatif ve fırsat sunuyor!

 

SOLUK ORMAN BU YAZ GÜMBÜR GÜMBÜR!

 

Çekmeköy ’e yalnızca 7 kilometre uzaklıktaki Soluk Orman ’ı bu yaz sizler de tecrübeleyin. SOLUK ORMAN, adrenalin dolu fırsatların olduğu Soluk parkuru, Wellness sıhhatli yaşam alanı, tenis kortları, düğün ve müessesesel organizasyonlara  müteveccih aktiflik alanları ve daha bir hayli ihtimal tanıyor. Trekking ’den Kano ’ya, yoga aktifliklerinden fitness ve pilates faalliklerine, tekstil atölyelerinden us-bilim ve iş faalliklerine, müzikten seramik ve ahşap atölyelerine kadar bir hayli aktifliği hem şehrin ihtimallerine sahip olacak kadar şehrin içinde; hem de çiçeklerin, renklerin, tatların ve kokuların en deriniyle, en doğal haliyle sezilebileceği kadar şehirden uzakta tecrübeleme fırsatı sağlıyor!

 

Siz de bu yaz SOLUK ORMAN ’ da doğanın sihirli dünyasında sevinçle bir soluk almak isterseniz, doğanın kapıları sizlere açıldı!..

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı