Oğuz holding ve Kral FM'den iyiliğe yolculuk 

PAYLAŞ
Oğuz holding ve Kral FM'den iyiliğe yolculuk 
  • 0
  • 0
  • 2 dakika da oku
  • +
  • -

Türkiye ’yi trajediye çeken zelzele bir hayli şehrimizi etkiledi. Bu süreçte de ülkece ortak dayanışma içerisine girildi. Afet bölgelerine müesseselerin liderliğinde dayanışma ve destekleşme çalışmaları asıllaştırılmaya devam ediyor. Eskiki aylarda depremzede çocuklar için yaptıkları projeler ile ses getiren Oğuz Holding, Kral FM ile yeni bir sosyal mesullük projesi başlatarak #iyiliğeyolculuk sloganı ile zelzele bölgelerine desteklerini sürdürüyor.

Türkiye ’nin yaşadığı en büyük facialardan biri olan zelzele, 10 şehrimizde de ağır zarar vazgeçerken, 58 binden fazla can kaybı verildi. Afet bölgesinde kalan depremzedelere destek vermek ismine #iyiliğeyolculuk a çıkan Oğuz Holding, Juss  ile Kral FM ortaklığında destek vermek ve bu mevzuda farkındalık yaratmak için yolculuğa çıkıyor.

DEPREMZEDELERİMİZİN YANINDA OLMAYA DEVAM EDİYORUZ

Oğuz Yiyecek CEO ’su Enes Örer, ülkeyi derinden sallayan afeti unutmadıklarını ve dayanışmayı sürdürdüklerini dile getirerek; “Hiçbir zaman unutmayacağımız ve kaybettiğimiz canlarımızı rahmetle yad edeceğimiz zelzelenin üzerinden 5 ay geçti. Belki gün içinde bir haylimizin usuna dahi gelmiyor ama zelzele bölgesinde hayatta kalanlar için hayatın zorlu imtihanı devam ediyor. Beslenme, hijyen, barınma, eğitim ve işsizlik meseleleri gibi.. Juss Meyve Suyu olarak bu mevzuda farkındalık yaratabilmek emeliyle Kral FM ile beraber iyiliğe yolculuğa çıkıyoruz. Bu hoş yolculuğun zelzelenin ilk sürecinde yaşadığımız tek vicdan anlayışının devamına hedefliyoruz.” ifadelerini kullandı.

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı