Prime Video'nun İlk Yerli Amazon Original Filmi Rüyanda Görürsün'ün Ön Gösterimi Murat Boz ve Burcu Özberk

PAYLAŞ
Prime Video'nun İlk Yerli Amazon Original Filmi Rüyanda Görürsün'ün Ön Gösterimi Murat Boz ve Burcu Özberk
  • 0
  • 0
  • 3 dakika da oku
  • +
  • -

Dünya çapında milyonlarca izleyiciye erişen dijital yayın platformu Prime Video ’nun ilk yerli Amazon Original üretimi Rüyanda Görürsün ’nam ön gösterimi 30 Ocak Pazartesi günü Soho House Istanbul ’da sevinçli bir davetle hakikatleştirildi.

Rejisörlüğünü Cemal Alpan ’ın üstlendiği, oyuncu kadrosunda başroller Murat Boz ve Burcu Özberk ’in yanı gizeme Devrim Yakut, Ekin Mert Daymaz, Feridun Düzağaç, Hivda Zizan Alp, Kubilay Karslıoğlu, Selen Soyder, Şerif Erol ve Uğur Uzunel ’in yer aldığı Rüyanda Görürsün 3 Şubat Cuma günü Prime Video ’da yayınlanacak.

30 Ocak Pazartesi 19.30 ’da kokteylle başlayıp filmin ön gösterimiyle devam eden geceye aralarında Ayşe Boyner, Aytaç Şaşmaz, Bade İşçil, Berkay Şahin, Bora Cengiz, Çağlar Ertuğrul, İsmail Ege Şaşmaz, Miro Gerede Erkaya, Neva Dürüst, Oğulcan Engin, Oğuzhan Koç, Seda Güven, Serkay Tütüncü ve Umut Kurt ’un da ünlü müzisyen, oyuncu ve önde gelen influencerlar katıldı.

Tüm aşklar tanışmakla başlayıp kavuşmakla veya bölmekle biterken Engin Murat Boz ve Pelin ’in Burcu Özberk öyküsü kavuşmakla başlıyor. Film, aşka ve evliliğe inanmayan Engin ile Pelin ’i bir rüyada buluşturuyor. Efora, zafere ve lüks hayata değer veren iş insanı Engin, yaşamda her istediğini elde ederken orta sınıf bir ailenin kızı olan naif, hayalperest ve güçlü Pelin onu olduğu gibi kabul edecek beyaz atlı prensini beklemesi gerektiğine inanıyor.  

İkilinin yolları bir partide kesişiyor ve ne olduğunu andırmadıkları gecenin sonunda kendilerini iki yıldır evli oldukları bir rüyada buluyorlar. Evvelleri birbirine tahammül edemeyen Pelin ve Engin bu kabustan uyanmak için cinsli yollar sınarken, yaşadıklarının tesiriyle giderek birbirine bağlanıyor.

Bütün kabusları aile oldukları ve bakiye dek sürmesini istedikleri bir rüyaya dönüşecekken daha önceki yaşamlarında, birbirlerinden uzak iki aşık olarak uyanıyorlar. Artık aşklarını rüya gibi bir öyküye dönüştürme yolunda mukadderatları kendi ellerinde.

Üretimciliğini No4 Üretim ’ın üstlendiği, Umut Açıkalın, Ferhat Ergün ve Serhat Solmaz ’ın kaleminden Rüyanda Görürsün Prime Video ’da, evrensel Amazon Originals içerikleri; The Lord of the Rings: The Rings of Power, The Boys, The Wheel of Time, Reacher, The Tomorrow War, The Marvelous Mrs. Maisel ve Türk üretimi filmler Bergen ve Dayı ’nın yer aldığı binlerce içeriğin arasına katılacak. 

Prime aboneleri Rüyanda Görürsün ’ü her zaman ve her yerde online olarak ve Prime Video uygulaması üzerinden uslu TV, mobil makine ve Apple TV ’de izleyebilecek. Prime Video uygulaması azalarına içerikleri ek fiyat olmadan mobil aygıtlarına indirme ve çevrimdışı izleme imkânı sunuyor.

Yerli içeriklerin devamının geleceği platformda binlerce dizi ve filme izleyiciler 30 günlük sınama zamanının ardından sadece 7,90 TL fiyat ödeyerek erişebiliyor. Ayrıntılı bilgiye primevideo adresinden erişebilirsiniz. 

 

Kaynak: adamnedio.com