Samsung, Dünya'nın değişik şehirlerinde 29 yeni 'Galaxy Tecrübe Alanı' kuracak

PAYLAŞ
Samsung, Dünya'nın değişik şehirlerinde 29 yeni 'Galaxy Tecrübe Alanı' kuracak
  • 0
  • 0
  • 3 dakika da oku
  • +
  • -

Teknoloji devi Samsung, geleceği şekillendiren yenilikçi teknolojileri Dünya ’nın değişik şehirlerinde kullanıcılara tecrübeletmek için yeni Galaxy Tecrübe Alanları oluşturacağını duyurdu.

Samsung, 1 Şubat ’ta asıllaştıracağı ‘Unpacked 2023 ’ faalliği sonrasında San Francisco, Londra, Paris, Singapur ve Dubai gibi dünyanın değişik yerlerinde 29 yeni Galaxy Tecrübe Alanı oluşturacak. Kurulacak bu yeni tecrübe alanlarında kullanıcılar, yeni tanıtılan ürün ve inovasyonları görme ve sınama imkânı bulacak. 

San Francisco ’da konsept sergi alanının da olduğu bir çadır kurulacak

Samsung, Galaxy Tecrübe Alanına ait ilk çadırı San Francisco ’da 111 Powell Street adresinde kuracak. Kullanıcılar alanı ziyaret ederek, etkileşimli konsept sergi noktalarını göreöğrenecek. Her bir konsept, kullanıcılara inovasyonların yer aldığı özgün bir tecrübe sunacak. Ziyaretçiler Galaxy ’nin en yeni kamera sistemlerinde kullanılan lensin arttaki teknolojileri göreöğrenecek. Ayrıca Galaxy ’nin iletişimli ekosisteminin neler yapabildiğini tecrübeleme olanağı bulacak. Ziyaretçiler, Samsung ’un sürdürülebilir bir gelecek için yaşama geçirdiği inovasyonları da göreöğrenecek. 

Film setine benzeyen ekranlarda eşsiz bir tecrübe yaşatacak

Ziyaretçiler alana ilk adım attığında onları Samsung ’un ‘Her An Sürdürülebilirlik ’ vizyonu karşılayacak. Burada etrafa duyarlı uygulamaların Galaxy teknolojilerine nasıl dahil edildiğini de göreöğrenecekler. Çekici sergi noktalarında ziyaretçiler ayrıca coşku verici yeni kamera özelliklerini bir rejisör koltuğundan keşfetme imkânı bulacak. Konuklar film setine benzeyen ekranlarda tecrübe yaşarken, kamera ayarlarını kullanarak kendilerine ait ve paylaşabilecekleri içerikler oluşturabilecek. 

Samsung Electronics Kıdemli Başkan Yardımcısı ve Mobil Bağlantı Pazarlama Kısmı Başkanı Stephanie Choi, oluşturacakları yeni tecrübe alanları ile alakalı “Bir inovasyonu tanıtmak, kullanıcılara sadece yeni bir makine satmanın ötesinde bir şey. Bir yandan kullanıcılara yeni tecrübeler sunarken, öteki yandan iletişimli teknolojilerle yeni bir dünyanın kapılarını aralıyoruz. Bu çerçevede Galaxy Tecrübe Alanlarının rakamını artıracağımız için coşku dinliyoruz. Böylece dünya çapında daha fazla bireye Samsung teknolojilerini ve inovasyon yaklaşımımızı tecrübeleme fırsatı sunacağız.” 

Galaxy tecrübeyi dünya çapında daha geniş kitlelerle buluşacak 

Samsung, Galaxy Tecrübesinin muhtemel olduğunca fazla bireye sarih ve daha ulaşılabilir olmasına kastediyor. İşletme, bu yönde Ağustos 2022 ’de New York ve Londra ’da ilk canlı tecrübe alanlarını tanıttı. Samsung bu sene, aynı felsefeyi yaşama geçirmeye devam ediyor. Buna göre, açılacak 5 yeni Galaxy Tecrübeyi Alanının yanı gizeme dünyanın dört bir yanından 24 Samsung mağazası ve pop-up mağazada tecrübe alanlarına yer verilecek. 

 

Kaynak: adamnedio.com