Sevtuğ, Büyükyoncalı'yı büyüledi

PAYLAŞ
Sevtuğ, Büyükyoncalı'yı büyüledi
  • 0
  • 0
  • 2 dakika da oku
  • +
  • -

Saray Belediyesi, 14 Haziran Çarşamba günü Büyükyoncalı ’da millet konseri tertip etti. Konserde sahne alan ünlü şarkıcı Sevtuğ, birbirinden hoş şarkıları ve muhteşem dans performansıyla Büyükyoncalı ’yı büyüledi.

 

BAŞKAN ERKİŞ: “BÜYÜKYONCALI ’NIN NABZININ BİR BAŞKA ATTIĞINI GÖRMEK BANA AYRI BİR MUTLULUK VERİYOR”
Saray Belediyesi, 14 Haziran Çarşamba günü Saray Belediyesi Büyükyoncalı Ek Hizmet Binası yanında millet konseri hakikatleştirdi. Konserin açılış konuşmasını yapan Saray Belediye Başkanı Özgen Erkiş, “Büyükyoncalı ’nın nabzının bir başka attığını görmek bana ayrı bir mutluluk veriyor. Trakya ’nın her köşesinde izi bulunan, her yerine ‘Bizim Özgen ’ yazmış yazdırmış bir politikacı olarak, Saray ’ın her köşesinde bir anısı bulunan bir politikacı olarak Saray ’ın her köşesinde ben konser vereceğim diyen bir sanatçıyı sizlere ibraz ederken bcerahatçisini Atatürk Alanı ’ndan ikincisini Büyükyoncalı Alanı ’ndan hakikatleştirmiş olmanın büyük iftiharını yaşıyoruz. Hayırlı olsun.” dedi
 

SEVTUĞ BÜYÜKYONCALI ’YA UNUTULMAZ BİR AKŞAM YAŞATTI
Başkan Erkiş ’deri sonra sahne alan ünlü şarkıcı Sevtuğ hoş sesi ve muhteşem dans performansı ile Büyükyoncalılara unutulmaz bir akşam yaşattı. Sevtuğ ’un hareketli şarkıları ile yerinde duramayan Büyükyoncalılı gençlere Saray Belediye Başkanı Özgen Erkiş de eşlik etti.
 

ÇİÇEK İBRAZ EDİLDİ
Konser sonunda Saray Belediye Başkanı Özgen Erkiş, Saray Belediye Başkan Destekçisi Ahmet Tınaz, CHP Saray Belediye Meclis Azası Cemil Ertan ve Saray Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Arif Naci Öngören ile birlikte Sevtuğ ’a teşekkür ederek çiçek ibraz etti.

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı